reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam wszystkie kobietki po dłuższej przerwie. Jestem Asia lat 31. Mamy 3 letnią córkę i staramy sie o drugie dziecko. Oficjalnie to pierwszy cykl w którym przestaliśmy się zabezpieczać. W lipcu miałam zabieg wymrażania nadżerki bo gin mówił, że może to być przyczyna niepowodzeń. Cykle mam dlugie między 40 a 55 dni. Dziś mam 42 dc. Apka wyliczyła mi na jutro @. Ostatnią miałam 8 sierpnia po 23dniach. Wiec teraz nie wiem jak mam liczyć. Jak @ nie przyjdzie do następnego tygodnia to zatestuje. Przyjmiecie mbie do siebie?
Witaj! Razem raźniej :)
 
reklama
Hej,

Na forum jestem nowa... Pewnie jak większość z was, ciągle doszukuje się objawów ciąży z nadzieją, że tym razem się uda... Jako, że się nie udaje, to chyba czasem chciałabym porozmawiać z kimś, kto am podobny problem...

Zwykle czekam z testem do dnia spodziewanej @, jednak zanim pomyślę o zrobieniu testu, małpa już jest... jak w zegarku!!
Tym razem, w związku z tym, że mój organizm wysyłał dziwne sygnały w postaci bólu w podbrzuszu, zmiany śluzu, bólu głowy, pleców a nawet delikatnego plamienia 7 dpo i ogólnego zmęczenia (chociaż zwalam to na przesilenie), postanowiłam zrobić test dziś, w 25dc... Niestety test okazał się negatywny. Dalej łudzę się, że może zbyt wcześnie wyskoczyłam z tym testem, chociaż nadzieje nie są już takie duże.
I tu mam pytanie do was... Miałyście podobne dolegliwości? Dodam,ze zwykle brzuch przed @ boli mnie zwykle około 3 dni wcześniej, nie 10 dni wcześniej. Cykle mam regularne, co 28-29 dnia...
 
Ja nie ładnie wrocilam zszpitala. Juz wszytko wiem. Wynik ostatnich badan to bhgc 8130, a progesteron tylko 8. Stad od razu leki. Dzis po 5 dawkach leku progesteron 33 czyli idealnie. Kropek ma bijące serduszko.. I nie są pewni czy jest tylko 1. Bo bardzo blisko jest inne ciałko. I nie wiedza czy maluch tak się układa czy jest to puste jajo czy co. Wiadomo będzie jak dzidzia podrosnie. Kolejna wizyta w następnym tygodniu. .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,

Na forum jestem nowa... Pewnie jak większość z was, ciągle doszukuje się objawów ciąży z nadzieją, że tym razem się uda... Jako, że się nie udaje, to chyba czasem chciałabym porozmawiać z kimś, kto am podobny problem...

Zwykle czekam z testem do dnia spodziewanej @, jednak zanim pomyślę o zrobieniu testu, małpa już jest... jak w zegarku!!
Tym razem, w związku z tym, że mój organizm wysyłał dziwne sygnały w postaci bólu w podbrzuszu, zmiany śluzu, bólu głowy, pleców a nawet delikatnego plamienia 7 dpo i ogólnego zmęczenia (chociaż zwalam to na przesilenie), postanowiłam zrobić test dziś, w 25dc... Niestety test okazał się negatywny. Dalej łudzę się, że może zbyt wcześnie wyskoczyłam z tym testem, chociaż nadzieje nie są już takie duże.
I tu mam pytanie do was... Miałyście podobne dolegliwości? Dodam,ze zwykle brzuch przed @ boli mnie zwykle około 3 dni wcześniej, nie 10 dni wcześniej. Cykle mam regularne, co 28-29 dnia...
Hej przy pierwszym dziecku pozytywny test z bladziutkim cieniem wyszedl mi dopiero po tygodniu od planowanej @ wiec moze szansa jest u Ciebie.. obiawy zwiastujace. U mnie podobne test robie jutro albo pojutrze=)
 
Ja nie ładnie wrocilam zszpitala. Juz wszytko wiem. Wynik ostatnich badan to bhgc 8130, a progesteron tylko 8. Stad od razu leki. Dzis po 5 dawkach leku progesteron 33 czyli idealnie. Kropek ma bijące serduszko.. I nie są pewni czy jest tylko 1. Bo bardzo blisko jest inne ciałko. I nie wiedza czy maluch tak się układa czy jest to puste jajo czy co. Wiadomo będzie jak dzidzia podrosnie. Kolejna wizyta w następnym tygodniu. .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :) Nie było mnie kilka dni a tu taka dobra wiadomość :) A brałaś jakieś leki hormonalne? Jeden Kropek jedno szczęście, dwójka Kropków podwójne szczęście :)
 
Hej przy pierwszym dziecku pozytywny test z bladziutkim cieniem wyszedl mi dopiero po tygodniu od planowanej @ wiec moze szansa jest u Ciebie.. obiawy zwiastujace. U mnie podobne test robie jutro albo pojutrze=)

Wielkie dzięki :) Powtórzę test w piatek jeśli @ się nie pojawi...
I trzymam oczywiście kciuki za Twoje 2 krechy :D

Update...
Właśnie spojrzałam na test, ktory robiłam rano... i znalazłam 2 krechę! WIEM, że takim czasie wynik nie jest wiarygodny, ale... może?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratulacje :) Nie było mnie kilka dni a tu taka dobra wiadomość :) A brałaś jakieś leki hormonalne? Jeden Kropek jedno szczęście, dwójka Kropków podwójne szczęście :)
Od soboty biore progesteron w żelu. Ale cena powala. 95euro za tydzień. Na razie mam kolejna receptę na kolejny tydzień potem pani doktor ocenie co dalej. Dzis są zadowoleni z efektu.

Mimo wszytko wolalabym 1 kropka :) mam w domku juz 3 dzieci... Ale tylko 1 biologiczne. Na autobus nas nie stac [emoji23][emoji23][emoji23]
Chyba poczekam do srody.. Brzucho juz nie boli.. Strasznie mokro .Cos tam kluje masakraaaaaaaaaa osiwieje heheh
Jak wroce zobacze czY testy przyszly .oby


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry