reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny czy któraś ma myjkę karchera do okien ? Zastanawiam się nad zakupem bo co chwilę mam milion małych odciśniętych rączek [emoji24] a tych okien jest niestety aż 14 :/
 
Dziewczyny czy któraś ma myjkę karchera do okien ? Zastanawiam się nad zakupem bo co chwilę mam milion małych odciśniętych rączek [emoji24] a tych okien jest niestety aż 14 :/
Pozyczalam od bratowej... Szybko sie myje ale wody nie zbiera tak fajnie. Ja teraz uzywam plynu karcher i myje tradycyjnie ale plyn jedt świetny.
 
Ja wiruje na 800 chyba [emoji848] mam pralkę Boscha jakiś zwykły i tam jest program Mix na 40 stopni
Tez mam bosha i cały czas jadę na mixie [emoji23]
Dziewczyny czy któraś ma myjkę karchera do okien ? Zastanawiam się nad zakupem bo co chwilę mam milion małych odciśniętych rączek [emoji24] a tych okien jest niestety aż 14 :/
Mam karchera. Musisz pamiętać żeby mocno spryskać okno płynem i wytrzeć myjką i dopiero wciągarką. Mi często zostawiają zacieki po bokach, mój m. Myje idealnie. Nie wiem czemu [emoji23] ale bardziej polecam ściereczki ACT niebieskie do szyb. Liczysz w gorącej wodzie, przecierasz okno i żadnych zacieków. Okno czyste i przejrzyste [emoji6][emoji28]

Paulinka a legginsy z Zary? Pamiętam że kiedyś były bardzo wąskie niektóre. Mój był kluseczką i niektóre nawet nie mógł założyć [emoji28]
 
Dziewczyny ja do mycia okien przy małych dzieciach polecam sciereczke... My ja w Holandii kupujemy za 20e ale w Polsce tez jest za 120 zl. Ja wiem ze to duzo na scierke ale uwierzcie mi ze jest magiczna.. moczysz scierke przecierasz i nie musisz wycierac do sucha.. szyba schnie sama bez smug, niechcianych kłaczków.To najlepsza scierka jaka miałam kiedykolwiek
 
Za późno z tymi ściereczkami [emoji85]
IMG_20200804_214815744.jpeg
 
Tez mam bosha i cały czas jadę na mixie [emoji23]Mam karchera. Musisz pamiętać żeby mocno spryskać okno płynem i wytrzeć myjką i dopiero wciągarką. Mi często zostawiają zacieki po bokach, mój m. Myje idealnie. Nie wiem czemu [emoji23] ale bardziej polecam ściereczki ACT niebieskie do szyb. Liczysz w gorącej wodzie, przecierasz okno i żadnych zacieków. Okno czyste i przejrzyste [emoji6][emoji28]

Paulinka a legginsy z Zary? Pamiętam że kiedyś były bardzo wąskie niektóre. Mój był kluseczką i niektóre nawet nie mógł założyć [emoji28]
Wiesz co Zarowe wszystkie miał na 74 i jedne 80, a teraz zamówiłam 86 i na długość idealne, a na szerokość dupa :(
 
Paulina, dokładnie te :) jestem zadowolona [emoji14] chociaż ostatnio mu kupuje jeszcze te luzniejsze bawełniane z troczkiem w pasie (pierwotnie miały być piżamą [emoji23]) i też są spoko :D na plac zabaw idealne

Malina, ja tam nie mam rozkmin na temat wirowania takich codziennych ciuchów, albo wrzucam normalnie do pralki, albo piore recznie jeśli coś delikatnego [emoji14] ale my mamy wszystkie ciuchy z naturalnych materiałów i praktycznie wszystko mocno basicowe :) co do gniecenia, to Jankowych rzeczy nie prasuje bo sie nie gniotą, natomiast nasze wszystkie koszulki i koszule i spodnie - obowiązkowo. Susze też na wieszakach a nie na suszarce żeby się pasek nie odciskał na środku koszulki
Screenshot_20200804-223340_H%26M.jpeg
 
reklama
Do góry