• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny głupie pytanie, ale odkąd jestem w ciąży a dokładniej jak wkroczyłam w drugi trymestr zapychają/zatykają mi się uszy kurcze nie wiem jak wam to wytłumaczyć [emoji23] mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi [emoji14]
Ja mam takie cos ze mi uszy sie zatykaja i odtykaja.. Raz slysze glosno az swoj oddech i ciagam nosem zeby to przytkac.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry