paulina1994
Fanka BB :)
Gratulacje !Ja juz po !
Po ciezkiej nocy trafilam na sale o 7 a o 7.07 Jasiek byl z nami. Maż nie zdazyl dojechac. Jestesmy zmeczeni ale szczesliwi. Odsypiamy. Jasiu waży 3300 i karmimy sie cycem od razu.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Gratulacje !Ja juz po !
Po ciezkiej nocy trafilam na sale o 7 a o 7.07 Jasiek byl z nami. Maż nie zdazyl dojechac. Jestesmy zmeczeni ale szczesliwi. Odsypiamy. Jasiu waży 3300 i karmimy sie cycem od razu.
Ja juz po !
Po ciezkiej nocy trafilam na sale o 7 a o 7.07 Jasiek byl z nami. Maż nie zdazyl dojechac. Jestesmy zmeczeni ale szczesliwi. Odsypiamy. Jasiu waży 3300 i karmimy sie cycem od razu.
Jejku jaki śliczny chłopczyk! Gratuluję silnej mamie i życzę dużo zdrówka dla Waszej dwójki [emoji4][emoji8]Jasiu
Kochana a powiedz mi jakie witaminy przyjmujesz? Opowiem Wam wtedy o teorii jaką wyniosłam ze szkoły rodzenia.Ja sie trochę poplakalam.
Pan doktor wpisal ni w karcie 35+5tc.. Jak go porawilam ze 30+5 to byl w szoku. Fifi wazy 2400..glowka starsza o 2.5 tyg a z brzuszka ma 35+2tc. A lekarz powiedzial ze najwiekszy wzrost przede mna.
Musze mierzyc cisnienie 3x dziennie bo troszke opuchlizny jest i przynieść do wgladu dzienniczek. Zrobil mi dzis wymaz gbs a spojenie nie ma tragedii mowil zebym sobie apap łykala jak bedzie bardzo boleć. Dostalam badania ale zostawilam w aucir nawet nie wiem co tam nam..mowilam o skokach cukru i mam glukoze na czczo i hba1c morfologie mocz i cos jeszcse pozniej sprawdze. Jestem przerazona.. Lekarz mierzac glowke i brzuch pytal mnie czy naprawde w tym tyg jestem bo dziecko kolos
Gratulacje! Jasiu śliczny, zakochać się możnaJa juz po !
Po ciezkiej nocy trafilam na sale o 7 a o 7.07 Jasiek byl z nami. Maż nie zdazyl dojechac. Jestesmy zmeczeni ale szczesliwi. Odsypiamy. Jasiu waży 3300 i karmimy sie cycem od razu.
Malinka ta waga jest świetna, dzidziuś przybiera, a to najważniejsze! Serio, nie powinnaś się tym zamartwiac, podobnie z różnicą w pomiarach główki i brzuszka, dzieci szybko nadrabiają te różnice, a często są to błędy pomiaru. Masz jeszcze max. 9 tygodni, maksymalnie mógłby przybrać do 4200, co jest jeszcze waga do sn, ale szczerze może być tyle zmiennych, ciąża może być starsza niż z OM, dziecko wcale nie musi czekać do 40 tc i urodzić się w 38 tc, wcale nie musi aż tyle przybierać, sama zreszta to wszystko wieszJa sie trochę poplakalam.
Pan doktor wpisal ni w karcie 35+5tc.. Jak go porawilam ze 30+5 to byl w szoku. Fifi wazy 2400..glowka starsza o 2.5 tyg a z brzuszka ma 35+2tc. A lekarz powiedzial ze najwiekszy wzrost przede mna.
Musze mierzyc cisnienie 3x dziennie bo troszke opuchlizny jest i przynieść do wgladu dzienniczek. Zrobil mi dzis wymaz gbs a spojenie nie ma tragedii mowil zebym sobie apap łykala jak bedzie bardzo boleć. Dostalam badania ale zostawilam w aucir nawet nie wiem co tam nam..mowilam o skokach cukru i mam glukoze na czczo i hba1c morfologie mocz i cos jeszcse pozniej sprawdze. Jestem przerazona.. Lekarz mierzac glowke i brzuch pytal mnie czy naprawde w tym tyg jestem bo dziecko kolos
Szybko ten GBS Ci pobrali, może jednak lekarz przewiduje wcześniejszy porod?przyjmowalam prenatal duo ale spory czas nie zazywam ich bo zle sie po nich czulam i przestalam calkowicie. suplementuje zelazo bo hemoglobina spadla.. i magnez.Jejku jaki śliczny chłopczyk! Gratuluję silnej mamie i życzę dużo zdrówka dla Waszej dwójki [emoji4][emoji8]Kochana a powiedz mi jakie witaminy przyjmujesz? Opowiem Wam wtedy o teorii jaką wyniosłam ze szkoły rodzenia.
ciaza moze byc jedynie mlodsza o kilka dni niz z OM.. mialam pozniejsza owulacje nie w 14dc a w 17dc i zagniezdzanie tez troche trwalo sadzac po becie.Gratulacje! Jasiu śliczny, zakochać się można
Malinka ta waga jest świetna, dzidziuś przybiera, a to najważniejsze! Serio, nie powinnaś się tym zamartwiac, podobnie z różnicą w pomiarach główki i brzuszka, dzieci szybko nadrabiają te różnice, a często są to błędy pomiaru. Masz jeszcze max. 9 tygodni, maksymalnie mógłby przybrać do 4200, co jest jeszcze waga do sn, ale szczerze może być tyle zmiennych, ciąża może być starsza niż z OM, dziecko wcale nie musi czekać do 40 tc i urodzić się w 38 tc, wcale nie musi aż tyle przybierać, sama zreszta to wszystko wieszNie martw się na zapas
Szybko ten GBS Ci pobrali, może jednak lekarz przewiduje wcześniejszy porod?
A no to nie... Położna mówiła, że witaminy "tuczą" dziecko, więc jak po 30tyg okazuje się, że będzie duże dziecko to najlepiej odstawić witaminy. Mówiła, że przeprowadzili takie badania i wyszło, że po Pre*gna Plus rodzą się spore dzieci ponad 4kg. A u Ciebie pewnie genetycznie, bo Julka też nie była mała?przyjmowalam prenatal duo ale spory czas nie zazywam ich bo zle sie po nich czulam i przestalam calkowicie. suplementuje zelazo bo hemoglobina spadla.. i magnez.
no jula miala 4150 ale byla przenoszona. a tu znow jest cukrzyca.. wiec same sprzyjajace warunki do makrosomii.A no to nie... Położna mówiła, że witaminy "tuczą" dziecko, więc jak po 30tyg okazuje się, że będzie duże dziecko to najlepiej odstawić witaminy. Mówiła, że przeprowadzili takie badania i wyszło, że po Pre*gna Plus rodzą się spore dzieci ponad 4kg. A u Ciebie pewnie genetycznie, bo Julka też nie była mała?
no wlasnie narazie trzyma sie 40tc. on wie ze nie chce cc wiec bede nalegac i prosic. zroil wizyty zo 2 tyg chce miec kontrole.. zlecil badania cukru bo mowilam ze zaczynaja sie pojedyncze skoki.Maliina a co lekarz na to wszystko mówi? Mówiłaś mu o swoich obawach? On nie widzi wskazań do szybszego rozwiązania ciąży?
no wlasnie narazie trzyma sie 40tc. on wie ze nie chce cc wiec bede nalegac i prosic. zroil wizyty zo 2 tyg chce miec kontrole.. zlecil badania cukru bo mowilam ze zaczynaja sie pojedyncze skoki.
mysle ze w 31tc nie chce wyrokowac bo tak ciagle mowi i pewnie bizej 35tc uda mi sie ostatecznie dowiedziec co dalej