reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Fotelik cybexa z baza to koszt 750zl takiego 4 gwiazdkowego w adac.
Tez go rozwazalam ale trafilam w promocji 4 gwiazdkowy maxi cosi cabriofix z baza i skusilam sie na niego.

Tamte maja testy z 2015 roku. Tez o nich myslalam cabriofix i city. Ten aton 5 ma 5 gwiazdek. My jezdzimy w dlugie trasy, a baza to bardziej dla wygody. Moze dokupie, ale narazie musi byc tak.
 
Liczba no właśnie czytałam o tych Avionaut. Ja tez planuje nocować na pasy. Dlatego nie skupiam się na bazach.
 
A ja dziś jadąc autobusem z dziećmi spotkałam Panią z malutką dziewczynka. Pytam ile ma a ta ze cztery miesiące, a wyglądała tak jak Maja mając miesiąc. Okazało się że niunia z 26 tc. Urodziła się ledwo ponad 900 g i teraz oprócz tego że mała to wszystko z nią ok :) syn był z 31 tc i też wszystko dobrze [emoji3590]
Serce rośnie.
 
Malina miałam CabrioFixa dla dwójki ale bez bazy. Fajne foteliki. Teraz chce cybexa bo przekonuje mnie kilka elementow.

Ja miałam szwy przy drugim porodzie, ale nawet ich nie czułam. Tylko potem odrobinę blizne przy zbliżeniu z mężem [emoji39]
Ale były to szwy rozpuszczalne.
 
Liczba no właśnie czytałam o tych Avionaut. Ja tez planuje nocować na pasy. Dlatego nie skupiam się na bazach.

Duzo czytalam i w paru sklepach bylam te foteliki ogladac i szczerze Ci powiem. Dla kazdego co innego jest fajne i potrzebne :)
Wada tego atona to wlasnie waga.
 
Tamte maja testy z 2015 roku. Tez o nich myslalam cabriofix i city. Ten aton 5 ma 5 gwiazdek. My jezdzimy w dlugie trasy, a baza to bardziej dla wygody. Moze dokupie, ale narazie musi byc tak.
Wiadomo ja i tak uwazam ze najbardziej wytestowany i oceniony fotelik nie zastapi tez auta. Wyobrazmy sobie fotelik za 2tys gull wypas w samochodzie typu seicento.. Tam strefy zgniotu nie ma zadnej.. Najlepszy fotelik nie pomoze.. Dlatego nie da sie znaleźć zlotego srodka czlowiek szuka jak najlepiej ale oby nie bylo sytuacji sie przekonywac o skutecznosci naszych wyborow.
 
To moj Fifol na ostatnim usg w 30+5 wazyl 2400g
Nie patrz na to tak dokładnie.
Aleks miał być 3100 (usg jak rozpoczęła się akcja porodowa) a wyszedł 3650.
Maja miała być 2950 (usg z dwie godziny przed cc), a urodziła się 2450.
Granicą błędu to 500 g w jedną i drugą stronę.
 
reklama
Hej dziewczyny, ja miałam 10 dniowy pobyt w Polsce dlatego mnie dłużej nie było. Już jestem w domu i będę się zabierać za ostatnią część wyprawki mimo że jeszcze 2 miesiące.
Czekam na wieści z wizyt dzisiejszych. Powodzenia!

Misty gratuluję synka! Oby nim pozostał do porodu.

Irena jak ja wyczerpuje twojej ciąży [emoji7]

Nawet nie wiedziałam, że Gosia odeszła. Nie zaglądam już na staraczki bo nie mam czasu. Szkoda, że ciągle nie udaje im się. Oby jednak wkrótce los się uśmiechnął i zaszła w ciaze.

U mnie spokojnie. Julia bardzo się rozpycha, jak Filip Malinki [emoji6] ale puki jest zdrowa niech się kręci [emoji6] ja aktualnie między wizytami, czekam na kolejną dopiero 7 marca mam.
Oj jak milo❤️❤️❤️ Bożeee jak to zleciało już 7mc:o:D już bliżej niż dalej ❤️
 
Do góry