reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Niektóre dzieci tak mają w nowym miejscu, tym bardziej takie maleńkie. Musisz przetrwać [emoji8]

Malutką cały czas mi coś.majstruje nad pęcherzem więc.moze to mocz ale już na głowę dostaję.

Nawet nie chce myslec ile to potrwa. To co sie dzialo to bylam przerazona. Pierwszy raz tyle godzin nie moglam jej uspokoic, az ja podrzucalo
 
reklama
No właśnie plama jakby wody jest często. I siedzę z tymi majtkami i wącham czy mają słodkawy zapach czy inny [emoji85] można w paranoję wpaść [emoji849]
Tez to przerabialam i tez tak panikowalam czy to wody. Ale jeśli tester nie zabarwil na niebiesko badz spokojna.. Taka wodnista wydzielina to normalka w ciazy.


@Kaamilaaa jaknu ciebie? Jak sie czujesz?
 
Dzięki dziewczyny. Trochę muli lepiej że też tak miałyście...

Kamila myślam rano o tobie,co tam słońce? Jak się czujesz?
 
@Maliina @Ann89 Dzięki dziewczyny za pamięć [emoji8][emoji3526] ale spokojnie nie rodze [emoji3526] nic chyba póki co się na poród nie zapowiada [emoji6] byle jeszcze tydzień wytrzymać, potem niech się dzieje [emoji6]

@Ann89 no i ja mam dziś takie schizy jak ty [emoji87] też mi cały dzień tak dziwnie mokro ale dziewczyny mnie uspokoily że mają podobnie więc nie panikuje [emoji6]

Czuję się dobrze jeśli chodzi o końcówkę ciąży [emoji6] jedyne na co narzekam to na to że złapało mnie przeziębienie, dziś to już tylko katar lżejszy no i ten kaszel ale ostatnie dni to nie miałam sił z łóżka wstawać [emoji849]
 
Ostatnia edycja:
Ja zaraz po Kamili mam nadzieję [emoji3] wczoraj na usg waga to 3600 [emoji26] jak donoszę do terminu to nie wiem co to będzie, lekarz mi życzył żebym nie dotrwała do wizyty na początku czerwca
Ilonka lepiej że maluszek taki duży niż żeby był za malutki [emoji3] dasz radę kochana, a może dzieć wcześniej zaplanuje wyjść jak u rilli [emoji6]
 
Ilonka lepiej że maluszek taki duży niż żeby był za malutki [emoji3] dasz radę kochana, a może dzieć wcześniej zaplanuje wyjść jak u rilli [emoji6]
Niech sobie rośnie kluseczka, tylko cała ciąża zero komplikacji i byłam nastawiona na sn, a u pierworódki często chyba powyżej 4kg robią cc. No nic zobaczymy, mogłaby wyskakiwac niedługo [emoji4] ja już jestem w pełni gotowa tak na prawdę
 
Ja zaraz po Kamili mam nadzieję [emoji3] wczoraj na usg waga to 3600 [emoji26] jak donoszę do terminu to nie wiem co to będzie, lekarz mi życzył żebym nie dotrwała do wizyty na początku czerwca
Jakbyś chciała to się możesz spokojnie wepchac w kolejkę [emoji12]wiesz ze ja najwcześniej 1czerwca mogę rodzic [emoji12]
 
reklama
Jakbyś chciała to się możesz spokojnie wepchac w kolejkę [emoji12]wiesz ze ja najwcześniej 1czerwca mogę rodzic [emoji12]
No tak, mi tez by właśnie bardzo odpowiadał następny weekend [emoji3] już bym chciała pozostać czerwcóweczką. Ale u mnie nic nie zapowiada szybszego porodu, także czekamy najpierw na wieści od Ciebie!
 
Do góry