reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Hej. Pomóżcie mi bo zgłupiałam. W lipcu miałam 3 dniowe plamienia (27dc) i uznałam to za okres. Teraz w sierpniu @ powinna przyjść za 3 dni(30dc) ale tydzień temu miałam 5 dniowe brązowe plamienia(18dc) i tak się zastanawiam czy to była @ zwłaszcza że badania wyszły jak na zdjęciu i czy w lipcu to była @ a tydzień temu była @ wtedy byłby 45dc zwłaszcza że kiedyś już taki długi cykl miałam. Zobacz załącznik 1010449
Plamienia mogły wystąpić przez bardzo niski progesteron. Za okres uznaję się gdy występuje żywa krew.
 
reklama
Spokojnie, przynajmniej nie masz stresu, że złapiesz to dziadostwo w trakcie ciąży i zaszkodzi, masz już przeciwciała.

To niestety mit. Ja mając przeciwciała igg na poziomie 1600 będąc w ciąży zaraziłam się toxo ponownie. Obecnie jestem w trakcie leczenia (36tc).
Ryzyko dalej jest niestety chociaż mniejsze niż u osób które tych przeciwciał nie mają.
 
:o
To niestety mit. Ja mając przeciwciała igg na poziomie 1600 będąc w ciąży zaraziłam się toxo ponownie. Obecnie jestem w trakcie leczenia (36tc).
Ryzyko dalej jest niestety chociaż mniejsze niż u osób które tych przeciwciał nie mają.
Nie wiedziałam, moja gin radziła mi uważać, bo właśnie nigdy nie przechodziłam, i nie mam przeciwciał, nie wspominała że mając przeciwciała można się panownie zarazić.
 
:o
Nie wiedziałam, moja gin radziła mi uważać, bo właśnie nigdy nie przechodziłam, i nie mam przeciwciał, nie wspominała że mając przeciwciała można się panownie zarazić.

Mi to potwierdziło 3 różnych lekarzy w tym zakaźnik, że niestety można się znowu zarazić w sumie to jestem tego żywym dowodem.
Najlepsze jest to, że ja w pierwszej ciąży miałam toxo i w drugiej teraz znowu mam. To się nazywa mieć farta :p ale za to o toxo wiem już chyba wszystko :)
 
reklama
Co do braku owulacji, ja mam PCO ja przyjmuje Aromek i pęcherzyki ładnie rosną oraz pękają. Oczywiście każdy organizm jest inny i każdy lekarz przepisuje co innego. Ale ja mogę polecić ten lek
 
Do góry