reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
No właśnie problem w tym że nie ma już żadnego krwawienia. Było u lekarza trochę na brązowi na wkładce jak wyszłam i do teraz nic, chociaż podbrzusze boli. No to kiedy to się zacznie?
Skoro nie ma żadnego krwawienia a beta tak ładnie przyrosła to nie czekaj na poronienie. :) Weź głęboki wdech uspokój się, nie przemęczaj się, zrób jutro betę i zobacz jak Ci przyrasta względem wczorajszej. Plamienia po badaniu usg są częste i nie zawsze muszą być groźne.
 
reklama
Skoro nie ma żadnego krwawienia a beta tak ładnie przyrosła to nie czekaj na poronienie. :) Weź głęboki wdech uspokój się, nie przemęczaj się, zrób jutro betę i zobacz jak Ci przyrasta względem wczorajszej. Plamienia po badaniu usg są częste i nie zawsze muszą być groźne.
Najbardziej boje się nieznanego.. wolałabym wiedzieć jak to wygląda a tak to przeczesuje otchłanie internetow i zastanawiam się i myślę i tak ciągle kombinuje..
 
No właśnie problem w tym że nie ma już żadnego krwawienia. Było u lekarza trochę na brązowi na wkładce jak wyszłam i do teraz nic, chociaż podbrzusze boli. No to kiedy to się zacznie?
Po badaniu często pojawiają się krwawienia, ważne że nie rozkrecilo się tylko mija [emoji846] trzymam mocno kciuki i nie czytaj Internetow [emoji12]
 
reklama
Jakieś ciemno brązowe plamienie cały.czas. skąpe ale jednak jest. Na upartego to cała dobre mogłabym niezmieniac wkładki ale jednak coś ciągle leci. Ale lekarz powiedział że plamienie może ustać ale nie trzeba się tym cieszyć bo to nie jest znak że jest dobrze tylko że MOZE być dobrze. To się nie podniecam. I pobolewa podbrzusze. Raz mocniej raz słabiej. No i jak chodzę siku to na sedesie i wewnątrz pojawiają się takie jakby "fusy" od herbaty. Tak dużo takich kropeczek.
Nie wiem jak wygląda poronienie ale u mnie tak często zaczynał.sie okres. Więc się nienastawiam. Ale poszłam zrobić betę żeby wiedzieć czy przyrasta. I jutro też zrobię. To szalone. Ale ze względu na domniemaną ciążę musiałam odstawić leczenie innego schorzenia. I boje się że moja długoletnią choroba się zaostrzy. Dlatego maksymalnie wcześnie muszę wiedzieć czy duphaston coś pomoże. W pierwszej ciąży po zaostrzeniu wylądowałam na długo w szpitalu. Teraz wolałabym tego uniknąć.
Dziękuję że pytasz i przepraszam że tak się rozpisalam.
 
Do góry