reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Dziewczyny, wybaczcie, że to pytanie będzie trochę i innej beczki, dosyć niesmacznej. ;)
Czy któraś z was robiła badanie kału? Jak go pobrać? Wiadomo trzeba z zestawu do badania kału łyżeczka nabrać i do pojemnika. Ale jak zrobić ta kupe? :D no bo wiadomo do toalety to nie bo tam są detergenty z kostki do WC, czy jakieś dodatkowe pudełko kupić? Jak to najwatwiej i najszybciej zrobić? Najlepiej szybko bo to nic przyjemnego grzebać w kale...
 
reklama
Dziewczyny, wybaczcie, że to pytanie będzie trochę i innej beczki, dosyć niesmacznej. ;)
Czy któraś z was robiła badanie kału? Jak go pobrać? Wiadomo trzeba z zestawu do badania kału łyżeczka nabrać i do pojemnika. Ale jak zrobić ta kupe? :D no bo wiadomo do toalety to nie bo tam są detergenty z kostki do WC, czy jakieś dodatkowe pudełko kupić? Jak to najwatwiej i najszybciej zrobić? Najlepiej szybko bo to nic przyjemnego grzebać w kale...

Ja robiłam kiedyś do książeczki sanepidowskiej to wyłożyłam papierem bidet i tam spadła, patyczkiem wzięłam co miałam wziąć i już [emoji3] bez bidetu chyba zrobiłabym to na zamkniętej klapie [emoji85]
 
Dziewczyny, wybaczcie, że to pytanie będzie trochę i innej beczki, dosyć niesmacznej. ;)
Czy któraś z was robiła badanie kału? Jak go pobrać? Wiadomo trzeba z zestawu do badania kału łyżeczka nabrać i do pojemnika. Ale jak zrobić ta kupe? :D no bo wiadomo do toalety to nie bo tam są detergenty z kostki do WC, czy jakieś dodatkowe pudełko kupić? Jak to najwatwiej i najszybciej zrobić? Najlepiej szybko bo to nic przyjemnego grzebać w kale...

Masz w aptece taki specjalny pojemniczek na kał i taką "szpatulkę" do pobierania. Z reguły dają taką w laboratorium :) Zbierasz niestety 3 próbki z 3 dni i zanosisz im. O ile to na Salmonelle. Jak na jakieś pasożyty to chcą 1 uff.

Pamiętam jak chłop się zainteresował a co to to w tej lodówce na dole. NIC !!! CICHO !! NIE RUSZAJ !! Przez 3 dni niestety to trzeba trzymać w temp lodówkowej :o 🤪

@Biedroneczka28 Haha! Na to bym nie wpadła! nie ruszyłabym potem w życiu tej miski 😂 😂 😂
 
Masz w aptece taki specjalny pojemniczek na kał i taką "szpatulkę" do pobierania. Z reguły dają taką w laboratorium :) Zbierasz niestety 3 próbki z 3 dni i zanosisz im. O ile to na Salmonelle. Jak na jakieś pasożyty to chcą 1 uff.

Pamiętam jak chłop się zainteresował a co to to w tej lodówce na dole. NIC !!! CICHO !! NIE RUSZAJ !! Przez 3 dni niestety to trzeba trzymać w temp lodówkowej :o [emoji2957]

@Biedroneczka28 Haha! Na to bym nie wpadła! nie ruszyłabym potem w życiu tej miski [emoji23] [emoji23] [emoji23]
No ja właśnie tak zrobiłam poszła won :D na szczęście koszt takiej miski to tylko 6zl :D
 
reklama
Masz w aptece taki specjalny pojemniczek na kał i taką "szpatulkę" do pobierania. Z reguły dają taką w laboratorium :) Zbierasz niestety 3 próbki z 3 dni i zanosisz im. O ile to na Salmonelle. Jak na jakieś pasożyty to chcą 1 uff.

Pamiętam jak chłop się zainteresował a co to to w tej lodówce na dole. NIC !!! CICHO !! NIE RUSZAJ !! Przez 3 dni niestety to trzeba trzymać w temp lodówkowej :o 🤪

@Biedroneczka28 Haha! Na to bym nie wpadła! nie ruszyłabym potem w życiu tej miski 😂 😂 😂
Mój mąż musi jedną próbkę do poradni mukowiscydozy zanieść. :) A u nas w labo nic nie mówią, że 3 dni tylko, żeby 3 próbki z różnych miejsc przynieść do książeczki. Mimo wszystko moim zdaniem bzdurą są te badania sanepidowskie bo co z tego,że zrobisz badanie jednego dnia jak za tydzień się zarazisz i nikt cię o to nie zapyta, bo masz książeczkę ważną ileś tam czasu. :D
 
Do góry