reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
A mnie z kolei zawsze boli po stosunku. Bardziej lub mniej.

Przywykłam...

[emoji848]

Może warto zajrzeć do doktorka w celu sprawdzenia czy nic tam nie ma na przeszkodzie, skoro to się tak nagle pojawiło...
Idę jutro ale ewidentnie coś się dzieje bo teraz tak samo z siebie mnie ciupie..
 
I ja również... eeeh, niedoczekanie moje || kreseczek :/

Dzisiaj już 3 dc... w tym tygodniu umawiam się na hsg

No to się zsynchronizowalysmy, u mnie też 3 dc :)
Ja za to planuje w przeciągu kolejnych 3 cykli maks ponowic badania prolaktyny i Proga i dołożyć też estriadol, testostron, homocysteine, kwas foliowy, d3, b12.
No i w końcu wysłać mojego na badanie nasienia.
A jak się skonczy u mnis sajgon w pracy po połowie marca to mam już poleconego gina do którego chce się w koncu wybrać i może wreszcie jakis monitoring, moze cos na stymulacje zaleci.
No i przepraszam się od jutra z moim termometrem bo ostatnio to olalam...
Ostatnie miesiące bylam jakas taka mega zrezygnowana, ale chyba powoli wraca mi ten zapal na zadaniowy tryb z początku starań. Owulaki jak jakieś tanie dorwe to też dorzuce zeby porównać z temp.
Zobaczymy ile z tego pozwola mi w najbliższym czasie zrealizować ograniczone finanse i czas 🙄
 
Idę jutro ale ewidentnie coś się dzieje bo teraz tak samo z siebie mnie ciupie..

No to daj znać co tam wyszło bądź nie i oby nie :)

No to się zsynchronizowalysmy, u mnie też 3 dc :)
Ja za to planuje w przeciągu kolejnych 3 cykli maks ponowic badania prolaktyny i Proga i dołożyć też estriadol, testostron, homocysteine, kwas foliowy, d3, b12.
No i w końcu wysłać mojego na badanie nasienia.
A jak się skonczy u mnis sajgon w pracy po połowie marca to mam już poleconego gina do którego chce się w koncu wybrać i może wreszcie jakis monitoring, moze cos na stymulacje zaleci.
No i przepraszam się od jutra z moim termometrem bo ostatnio to olalam...
Ostatnie miesiące bylam jakas taka mega zrezygnowana, ale chyba powoli wraca mi ten zapal na zadaniowy tryb z początku starań. Owulaki jak jakieś tanie dorwe to też dorzuce zeby porównać z temp.
Zobaczymy ile z tego pozwola mi w najbliższym czasie zrealizować ograniczone finanse i czas 🙄

Też się dokleje bo u mnie też 3 dc...

Bolała mnie dziś lewa strona to może jednak idzie z lewej drożnej... 🤔 🤔 Eh ta macica...
 
Dziewczyny robiłam progesteron 5 dni po owulacji i wynosi 21 ng/ml czy to nie za wysoko jak na taki krótki przedział czasowy?
 

Załączniki

  • IMG_20200217_161543.jpg
    IMG_20200217_161543.jpg
    225 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry