reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
No właśnie też wcześniej nie sprawdzalam tego, ale dziewczyny z of namówiły. Ponoć to ważne, bo może to nakierować w stronę czy nie ma jakichś mutacji.
Ja sie nie znam dokładnie, no ale jak wracam z nastawieniem bojowym to czemu nie.
Jestem w szoku bo nawet mój już się nie wzbrania przez badaniem nasienia nogami i rękami bo wcześniej jak w ogole o tym wspominalam to pukal się po głowie, a teraz już sam stwierdził ze na pewno w kwietniu/maju jak się finansowo odkujemy tp już na bank zrobi ... Chyba sam zaczyna widzieć ze to juz za długo zaczyna trwać...
No mój już robił ponad rok temu, jak straciłam ciąże... ale pewnie bd musiał powtórzyć
 
A dobra: test dzisiejszy 23dc.
Wygląda na to że udało się w ósmym cyklu.
20200218_081229.jpeg
 
A to moje dzisiejsze usg. Lekarz powiedział, że mogę być w ciąży ale mogę dostać miesiączkę. Pęcherzyk jest malutki, nie widać w nim w środku nic ale w końcu to pęcherzyk w macicy... Delikatnie starał mi się o tym obrazie mówić, bo mówiłam, że boję się naturalnej ciąży z wiadomych względów. No i tak mówi, że może przyjść miesiączka, że mam być dobrej myśli, że może być z tego też zdrowe dziecko i że już mam zacząć o siebie dbać, witaminki zacząć brać. Oczywiście mam zrobić test za kilka dni/betę, na nią dostałam skierowanie no i będzie wszystko wiadomo... Ale chyba jeszcze dzisiaj pójdę na betę, sama nie wiem... Nie wiem co myśleć.
IMG_20200218_092337.jpg
 
Woow, a Ty nie brałaś czasem anty?
No trzymam kciuki też za Ciebie:*
Musisz być dobrej myśli bo po co być złej.
A to moje dzisiejsze usg. Lekarz powiedział, że mogę być w ciąży ale mogę dostać miesiączkę. Pęcherzyk jest malutki, nie widać w nim w środku nic ale w końcu to pęcherzyk w macicy... Delikatnie starał mi się o tym obrazie mówić, bo mówiłam, że boję się naturalnej ciąży z wiadomych względów. No i tak mówi, że może przyjść miesiączka, że mam być dobrej myśli, że może być z tego też zdrowe dziecko i że już mam zacząć o siebie dbać, witaminki zacząć brać. Oczywiście mam zrobić test za kilka dni/betę, na nią dostałam skierowanie no i będzie wszystko wiadomo... Ale chyba jeszcze dzisiaj pójdę na betę, sama nie wiem... Nie wiem co myśleć.
Zobacz załącznik 1081984
 
reklama
Do góry