reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Moj maly czlowiek demolka.. uwzial sie ze szuflada za krótka i męczy je i męcz.

IMG_20200117_145623.jpg


I czekamy niecierpliwie z każdym dniem coraz wieksza dziurka sie robi i powoli wybija sie nasz 1szy ząbek:)
 
Jakie ten pieseł ma chude łapk.zawsze uwazalam ze moja to kruszynka ale teraz mowie nie. No i po sterylce przytyla ale wciaz wage ma idealną do swojej rasy. Przed sterylka oscylowała miedzy 4100 a 4500 a teraz ma 4900.
Wazy 3700. Moja sobie przytrzaska palce przy szufladach. Mam juz zabezpieczenia
 
Moj dzis drzwiami palucha jednego. Byłam w łazience a M pilnował go tak ze jak otworzyłam drzwi zobaczyłam nozki..szybko zamknelam ale juz było za pozno.. :(
 
U nas kaszki w normalnej formie w ogóle młodej nie podchodza. Zaczęłam od wczoraj robić placuszki kasza manna + banany i jest postęp.
Ogólnie dzis przyszło nam krzesełko do karmienia i kończę z podawaniem papek bo młoda mi tego jeść nie chce, po 2-3lyzeczkach buzię zamyka i głowę odwraca więc postawiłam na blw i młoda sobie ładnie radzi sama
emoji6.png


Co do b.boxa ja co prawda go nie mam tylko zwykły bidon ale mloda przez prawie miesiąc nie ogarniala, gryzla, plula ale podawalam ciągle i w końcu zalapala. Podawaj mu aż ogarnie
emoji6.png


U nas dziś tak wyglądał obiadek
emoji6.png


A Daga pewnie niedługo wylapie jak chodzić przy meblach
emoji2356.png


Zobacz załącznik 1068377
Jestem normalnie w szoku :) moja przy Twoje to taki dzidziulek jeszcze :)
 
reklama
Do góry