reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

No wlasnie też mi się wydawalo, że dwie warstwy i ciepły kocyk w szpitalu gdzie jest upal to duża przesada. Dzieki zatem zostaje przy swoim pierwotnym planie ubrania młodego.
U nas dostajesz ubranka zaraz po porodzie, a później preferowane są własne.

U nas też dostaje się coś w szpitalu na start, łącznie z kocykiem, ale ja jak tylko doszłam do siebie, to zmieniłam ubrania na swoje.
 
reklama
My się czapkowalismy tylko na dwor ale to byl grudzien wiec nic dziwnego. W domu nie zakladalam malej ale w szpitalu sami jej ubierali taka bawelniana czapeczke.
 
My się czapkowalismy tylko na dwor ale to byl grudzien wiec nic dziwnego. W domu nie zakladalam malej ale w szpitalu sami jej ubierali taka bawelniana czapeczke.

Ja z racji teraz tp na sierpień/wrzesień to chyba odpuszczę czapeczkę. Ale oczywiście profilaktycznie wezmę - najwyżej będzie na wyjście ze szpitala ;)
 
Dziewczyny jak ubiera sie dziecko w szpitalu po porodzie ?
U mamy ginekolog napisane jest, że 2 warstwy plus cieply kocyk. Nie za dużo ? Przecież tam jest bardzo gorąco.
Nie wystarczy sam pajac i np rożek ?
Rodzilam w pazdzierniku bylo zimno, ubieralam ja tylko w pajaca i przykrywalam pieluszka tetrową. No i czapki ubieracie w szpitalu ? Ja nie ubieralam i już sama nie wiem jak robic
U mnie mlodszy byl tylko w pajacu lub body i spodenki i rożek.
Natomiast młodszy ubrany był najpierw przez położne. Dostał body, kaftanik, spodenki, czapkę i śpiworek! Sporo tego było. Potem spał do wyjścia już tylko w pajacu i śpiworku. Ja rodziłam obu przełom wrzesnia/pazdziernika. Teraz mam termin na początek maja i nie wiem jak mi mała ubiera po porodzie, ale ja będę pewnie ubierala tylko pajac i jakaś pieluszka albo body i cienki kocyk. Zero czapek, nie planuje.
 
No raczej. Ja kupilam przy corce cudowny bialo różowy. No piękny był przez pierwsze 10 min później jej się ulało i już pozostala plama
 
reklama
Mój starszy to tak ulewał, że wszystko szło automatycznie do prania. Młodszy tylko na początku. Mam nadzieję, że nr trzy nie będzie jadł pod kreskę i nie będzie tak brudził :D

Dziewczyny, a w czym rodzicie? W swoich koszulach, czy będziecie mieć coś ze szpitala? Bo ja szukam czegoś bez tych oklepanych i okropnych słodkich wzorków na koszulach. Najlepiej jednokolorowe koszule. Macie coś do polecenia?
 
Do góry