reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Wiadomo, że lepiej się nie stresować, ale nie da się przez 9 msc leżeć i pachnieć bo się nie da...
Ja zawsze sobie tłumacze, że ludzie tracą najbliższych w wypadkach w czasie ciąży i to jest prawdziwy stres, a też rodzą zdrowe dzieci, dziewczyna kiedyś mi opowiadała jak jej znajomej mąż był policjantem mieli roczną córeczkę i drugie w drodze, spieszył się na roczek córki bo miał tą swoją jednostkę jakieś 100 km od domu niestety na roczek nie dojechał bo zginął w wypadku po drodze, nie chce wiedzieć jaki stres miała ta kobieta będąc w ciąży i drugie malutkie dziecko, nagle świat jej się zawalił i myślę, że takie sytuacje to jest prawdziwy stres, z tego co ta dziewczyna opowiadała urodziła drugiego zdrowego brzdąca, a sama ta kobieta mówiła, że ciąża pozwoliła jej dalej jakoś normalnie żyć i funkcjonować więc głowa do góry :)) czasami to co dla nas jest końcem świata dla innych to pestka :)
Masz rację, ja też miałam ogromną tragedie... Ale za bardzo mnie serce boli by o tym teraz napisać. Mój dojeżdża ponad 100 km też i zawsze się boje, żeby wrócił szczęśliwie do domu bo różnie bywa. Dlatego nie chce się z nim rozstawać przed pracą w nerwach. Ja zaszłam w ciążę jednocześnie z koleżanką z pracy... 4 dni temu poroniła i przeżyłam to jakbym to ja też poroniła... Bo się przyjaźnimy, mój mąż po tym co zrobił bardzo mnie zranił. Niejedna by już go zostawiła. Jestem w ciąży a jemu się zachciało ala romansów....
 
reklama
Ja po tylu latach z moim mężem nie zwracam większej uwagi na jego starania [emoji23] ostatnimi czasy najbardziej mnie cieszy jak w drogę mi nie wchodzi [emoji23] facet przeżywa inaczej i to jest prawda, zdarzają się wyjątki, ale to zdarzają ;) co do rodzinki rzuciło mi się w oczy, że nie macie dobrych relacji cóż mężowi trzeba odciąć pępowinę-najwyzszy czas ;)
Może mi też przejdzie jesteśmy małżeństwem 3 rok leci :) on właśnie nie umie tej pępowiny odciąć. To jest straszne może si mu kiedyś uda ale już zmęczona tym jestem. Ciągła walka z jego mamusia. Dlatego urwałam z nią kontakt i milczę. Wiem, że nastawiała męża przeciwko mnie i dalej będzie ale niech sobie zyje sama z tą chora nienawiścią ;)
 
Wiesz jaki ja mam straszny problem z tym :/ ledwo to włożyłam, tak płytko, że mnie kłuje, szczypie :/ wcześniej miałam luteinę dopochwową i bez większych problemów, ale najwyżej spróbuję z tą wodą, jeszcze dziewczyna u mnie na wątku poleca posmarować tą tabletkę maścią Clotrim*azolum będę jutro testować dzięki :))
Mnie właśnie kłuje od kilku dni, też myślę że to od luteiny. Znowu muszę odwiedzić lekarza [emoji58]
 
Kochane jakie polecacie suplementy w ciąży? Ja jadłam teraz mama de*ha premium a teraz zamówiłam sobie fembion... Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki [emoji3059][emoji7][emoji8]
U pana tabletki fajnie sa suple opisane [emoji6]
Ja od siebie polecam i sama biore doppelherz aktiv mama premium [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,
wieeem, że na pewno pojawiało się tu te pytanie z tysiąc razy aleee... co mogę wziąć bezpiecznego w ciązy na przeziębienie (w sumie grypsko już chyba) :( herbatki z miodem nie pomagają...
taki vics do smarowania można???
 
hej dziewczyny,
wieeem, że na pewno pojawiało się tu te pytanie z tysiąc razy aleee... co mogę wziąć bezpiecznego w ciązy na przeziębienie (w sumie grypsko już chyba) :( herbatki z miodem nie pomagają...
taki vics do smarowania można???

Na pewno serie Prena.len możesz, tantum.verde na gardło. Dużo herbaty. Kocyk czy kołderka i tyle.
 
hej dziewczyny,
wieeem, że na pewno pojawiało się tu te pytanie z tysiąc razy aleee... co mogę wziąć bezpiecznego w ciązy na przeziębienie (w sumie grypsko już chyba) :( herbatki z miodem nie pomagają...
taki vics do smarowania można???

Ja vicks vaporub używałam jakis czas temu jak mnie dopadlo przeziebienie. Z lekow jesli jest goraczka to apap lub zwykly paracetamol. No i tak to domowe sposoby - polecam herbate z imbirem, cytryna, sokiem malinowym i miodem [emoji106]
 
Dziewczyny na poczatku ciazy widze, ze i tak nie jest z Wami zle. Ja nie nadawałam sie do zycia. Wymioty, zgaga, bole brzucha to byl kosmos. Dopiero w 6 miesiacu sie poprawilo. Co do stresow to kazdy ma. Dziecko jest dobrze chronione. Ja tez przezylam w ciąży i smierc i chorobe w rodzinie. Juz nie mowiac o klotniach o pierdy po ktorych myslalam, ze moj swiat sie zawalil... Teraz chodze jak bomba wszystko wyprowadza mnie z rownowagi w sekunde.
 
reklama
hej dziewczyny,
wieeem, że na pewno pojawiało się tu te pytanie z tysiąc razy aleee... co mogę wziąć bezpiecznego w ciązy na przeziębienie (w sumie grypsko już chyba) :( herbatki z miodem nie pomagają...
taki vics do smarowania można???
Ja używałem Vics. Lekarz w pierwszym trymestrze mi zalecił i dużo napojów ciepłych. Na pewno pomogą trochę naturakne sposoby jak cytryną imbir i miód to do picia. Na pewno płukanie roztworem soli fizjologiczne, albo inhalacje.
 
Do góry