reklama

Staraczki 2022

Było więcej, ale upilam 😂
Ja starego poprosiłam o mojito 🥰🥰
20220422_224021.jpg
 
reklama
Hehe, starość… ;) ja mam płytę Comy pierwsze wyjście z mroku wypalaną przez nich na kompie, wiecie, taka zwykła CD, z okładką drukowaną na zwykłej drukarce 😀 dostałam ją od od Roguca zanim w ogóle wydali tę płytę, nikt wtedy o nich nie słyszał i grali do kotleta na małomiasteczkowych imprezach 🙈 a co do Hey to moja bratowa założyła ich pierwszy oficjalny fanklub 😆 ale dinozaurów nie pamietam 😛

Wstawiam Wam fotę, bo jeszcze nie wstawiałam, idę się kąpać z winem 😂
Tak od serca sobie tego winka nalałaś 😃
 
reklama
Wstawiam Wam fotę, bo jeszcze nie wstawiałam, idę się kąpać z winem 😂
Matko! Jakaś Ty chuda! Zjadłabyś coś dziecko, a nie winem się pożywiała 😂😂 Nie no, żartuję, sama gruba nie jestem ale mam trochę krągłości, więc się nie dziwię że mówili o Tobie dziewczynko :D Ale mi w pracy dopiero nie wierzyli że mam 100cm w biodrach, a wczoraj kolega z którym już trochę pracuję nie wiedział że przekroczyłam 30 i dawał mi mniej 😁
O matko jakie piękne i soczyste 🤩 Piłabym! Moja szwagierka która trochę pracowała jako barmanka robi najlepsze. Ale mi narobiłaś smaka!
I wogóle obie narobiłyście, a ja zamiast się dziś napić, usnęłam w opakowaniu przed tv i tyle z tego piąteczku :P Teraz już pora spać, może jutro do was dołączę :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry