reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

mi ginekolog powiedziała, zeby test robć tydzień po spodziewanej miesiączce, wtedy wynik jest bardziej wiarygodny

Peugeotka36 my teraz jesteśmy w UK, tutaj procedury są inne, jeśli jedno dziecko masz, to znaczy, ze można i na in vtro nie dostaniesz skierowania
 
reklama
mi ginekolog powiedziała, zeby test robć tydzień po spodziewanej miesiączce, wtedy wynik jest bardziej wiarygodny

Peugeotka36 my teraz jesteśmy w UK, tutaj procedury są inne, jeśli jedno dziecko masz, to znaczy, ze można i na in vtro nie dostaniesz skierowania

No niestety nie refunduja ,, skoro jest juz Hania ,sama nie wiem czy bym dala rade jak to niektore latac tam I zpowrotem Polska Anglia na stymulacja itd ale zapewne mozna skoro inne moga..... I daja rade I sa w ciazy..;).....


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
mi ginekolog powiedziała, zeby test robć tydzień po spodziewanej miesiączce, wtedy wynik jest bardziej wiarygodny

Peugeotka36 my teraz jesteśmy w UK, tutaj procedury są inne, jeśli jedno dziecko masz, to znaczy, ze można i na in vtro nie dostaniesz skierowania

W pl niby refundowane Ivf a jednak koniety placa tysiace za punkcje transfer I wizyty ,tu te 1 jest free ,nic nie placisz ,no ale skupmy sie na naturalnych staraniach ;)dawaj znac


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pl niby refundowane Ivf a jednak koniety placa tysiace za punkcje transfer I wizyty ,tu te 1 jest free ,nic nie placisz ,no ale skupmy sie na naturalnych staraniach ;)dawaj znac


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
W pl nie ma refundacji ivf. Była przez 3 lata za poprzedniej władzy. Jak tak dalej pójdzie to w pl ivf będzie prawnie zabronione Może i karalne[emoji20]

1usavcqgt1dml95x.png
 
W pl nie ma refundacji ivf. Była przez 3 lata za poprzedniej władzy. Jak tak dalej pójdzie to w pl ivf będzie prawnie zabronione Może i karalne[emoji20]

1usavcqgt1dml95x.png

Z tego coo wiem to leki sa refundowane ale to I tak calosc to mines wiecej 10.000 zl szok I pomyslec ze inne kraje refunduja wszystko

Jesli wejdziecie tez na google wpisujac " truskawki Bez smaku " to jak bedziecie juz czytac to szlak by wzial ten caly pl rzad,nic tylko uciekac z pl


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego coo wiem to leki sa refundowane ale to I tak calosc to mines wiecej 10.000 zl szok I pomyslec ze inne kraje refunduja wszystko

Jesli wejdziecie tez na google wpisujac " truskawki Bez smaku " to jak bedziecie juz czytac to szlak by wzial ten caly pl rzad,nic tylko uciekac z pl


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem co z tymi refundacjami ale na innym wątku pisały ze leki ok .5000 wychodzą wiec chyba nie refunduja. A o truskawkach bez smaku nic nie mów, szkoda strzepic język. Koszmar .

1usavcqgt1dml95x.png
 
Nie wiem co z tymi refundacjami ale na innym wątku pisały ze leki ok .5000 wychodzą wiec chyba nie refunduja. A o truskawkach bez smaku nic nie mów, szkoda strzepic język. Koszmar .

1usavcqgt1dml95x.png

Nie znam sie tez za duzo na pl ivf ...... Ale pisaly ze leki refunduja i gdzie najlepiej podac Sue ivf w pl ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to kazdy kraj ma wady I zalety;)
W pl macierzynskie pelno platne rok a tu Tylko 9 mscy platne 50% z wyplaty ;(;, Po roku trza wtscacdo pracy I ci dziecko di zlobka a zlobek platny 40£ dziennie to bardzo duzo jaj na przecietna rodzine a w pl zlobek gratis ;)
Ksiazki w Uk gratis od 1 klasy a w pl wszustkie trza placic i takie kolko leci ....
Australia zycie piekne,witasz nowy rok na plazy Ale licz Sue z tym ze pajak cie zabije ha ha

Nie ma kraju gdzie wspaniale


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale to kazdy kraj ma wady I zalety;)
W pl macierzynskie pelno platne rok a tu Tylko 9 mscy platne 50% z wyplaty ;(;, Po roku trza wtscacdo pracy I ci dziecko di zlobka a zlobek platny 40£ dziennie to bardzo duzo jaj na przecietna rodzine a w pl zlobek gratis ;)
Ksiazki w Uk gratis od 1 klasy a w pl wszustkie trza placic i takie kolko leci ....
Australia zycie piekne,witasz nowy rok na plazy Ale licz Sue z tym ze pajak cie zabije ha ha

Nie ma kraju gdzie wspaniale


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W pl teraz tez książki są gratis :-) Bynajmniej od 3 lat były a czy nadal będą się okaże. Macierzyński jest płatny albo pół roku 100% i drugie pół 60% albo 80% przez cały rok. Na żłobku się nie znam. Chociaż moja bratanice dziś idzie pierwszy dzień i płacą. Ale masz rację każdy kraj ma plusy i minusy i musimy zdecydować co za co. Nie piszę tego tekstu aby się wymadrzac (jeśli tak odebralas to przepraszam) ale po prostu chce podać pewne fakty, które może komuś pomogą w podjęciu decyzji. [emoji8]

1usavcqgt1dml95x.png
 
Do góry