reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 35+

reklama
Witam Was dziewczyny,jestem tutaj pierwszy raz i bardzo się ciesze .Tez jestem mama ,mam 36 lat i 6 letniego synka,staramy się o kolejne ,a droga jest trudna niestety..
 
Już zaczynasz starania?
Tak szybko dostałaś okres?
Ja tez planuje po urodzeniu Bąbelka od razu o kolejne sie starać. Tak myśle pod koniec przyszłego roku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak msc temu zaczelam , nie moge nic brac bo karmie kp wiec starania narazie naturalne bez clo itd
Okres msc Po cc dostalam;) wiec ovulke mam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny Mam 38 lat, jestem mamą dwóch dziewczynek: 13 lat i 8 lat. Dziewczyny już duże, starsza już swój świat, a my z mężem zastanawiamy się nad kolejnym maluszkiem. Decyzja wcale nie jest łatwa, bo trochę się obawiam ze względu na mój wiek, a dwa, że znowu życie wywróci się do góry nogami, a już jest tak "spokojnie i wygodnie" Z drugiej strony ta świadomość, że albo teraz albo już nigdy... Pozdrawiam.
 
Witajcie Dziewczyny Mam 38 lat, jestem mamą dwóch dziewczynek: 13 lat i 8 lat. Dziewczyny już duże, starsza już swój świat, a my z mężem zastanawiamy się nad kolejnym maluszkiem. Decyzja wcale nie jest łatwa, bo trochę się obawiam ze względu na mój wiek, a dwa, że znowu życie wywróci się do góry nogami, a już jest tak "spokojnie i wygodnie" Z drugiej strony ta świadomość, że albo teraz albo już nigdy... Pozdrawiam.

Lepi teraz zdecydowanie skoro o tym myslicie;) do gory nogami no fakt Ja mam 37 I Po raz 1 jestem mloda mama;)))) staram Sue o kolejne poki ovulka jest i maz tez ok ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Dziewczyny Mam 38 lat, jestem mamą dwóch dziewczynek: 13 lat i 8 lat. Dziewczyny już duże, starsza już swój świat, a my z mężem zastanawiamy się nad kolejnym maluszkiem. Decyzja wcale nie jest łatwa, bo trochę się obawiam ze względu na mój wiek, a dwa, że znowu życie wywróci się do góry nogami, a już jest tak "spokojnie i wygodnie" Z drugiej strony ta świadomość, że albo teraz albo już nigdy... Pozdrawiam.

Witaj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry