reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki forever!

reklama
hej :)



Paulinka super fotki !! sliczna z was rodzinka :)

Emyly taaaa koniec hehe konca nie widac :/ ciagle cos i czasu nie mam bez kitu chyba sie nie wyrobie ... do tego mlody wczoraj zaczal goraczkowac , caly dzien plus cala noc ponad 39 momentami , bylam u lekarza ma angine wiec siedzial przylepiony do mnie caly dzien :)

za to dzisiaj w koncu kupilam farby do malowania mieszkania , zostaly nam jeszcze farby do malego pokoju :) no i masa roboty ... mamy czas od 14 z kawalkiem do 17 z kawalkiem zeby to ogarnac od nastepnego tyg. z max 5 dni super nie ? S pracuje , ja z malym nie poszaleje
nic jakos moze sie uda to ogarnac , a jak nie to bedziemy juz na miejscu mieszkac i robic trudno :)
 
Cześć:)

Jestem, żyję ale czasu brak i siły na cokolwiek:((
Młoda ma jakąś dziwną alergię i nie mam już pomysłów co z tym robić... musze znaleźć dobrego alergologa... ale ciężko.. terminy w cholerę i jeszcze trochę do przodu i ceny.... muszę więc wybrać kogoś dobrego bo nei mam czasu, siły ani kasy testować i szukać w ciemno... wściekła przez to jestem niesamowicie i nic mi sie nie chce...

Przepraszam że tylko o sobie...
 
Moniu, hej;))
a czym u małej się ta alergia objawia??? kurka te dzieci to łapią wszystko ostatnio, bidulki nasze kochane

my od rana w biegu, byłyśmy w urzędzie miasta dokumenty zanieść, potem na drugi koniec miasta do lidla na zakupy, a teraz podszykowałyśmy obiad i posprzątałyśmy kuchnię, chwilowo zległyśmy na kanapie przed bajkami....

pogoda deszczowa i nic się nie chce, do tego dzieci pięknie zasmarkane, a mnie zatoki męczą- klasyka- muszę normalnie kiedyś napisać że jesteśmy zdrowi, to dopiero będzie święto;)))
 
Paula, Wiki ma wysypkę. Takie czerwone plamki i takie cieliste wypukłe widoczne pod światło tylko...
Od 3 tyg to ma. Z brzuszka jej zeszło i z jednej ręki. Ale za to na udach się zrobiło teraz więcej i na jednej ręce...
Naszczęście udało mi się zapisać na jutro do alergologa dobrego (w zasadzie wyprosiłam bo powiedziałam że Młoda ma dużą wysypkę i sie pogarsza.)
Ale tak kombinuję od czego to może być... Jak narazie pasuje mi soja... Przed pierwsza wysypka jadła kuleczki czekoladowe i tam była lecytyna sojowa. A przed tym pogorszeniem teraz jadła batony musli i też była ta lecytyna i do tego soja... I kiedyś jak się kąpała w balneum to miała wysypkę a tam tez jest soja... Zapytam jutro.

A i do tego jeszcze zmieniliśmy nianię i nowa jeszcze nie zna WIki na tyle żeby zaobserwować ewentualne zmiany, a Zbyszek (przez ostatnie 3 tyg się nią zajmował) nie zauważa subtelnych różnic na skórze.... ehhh

A u was współczuję wiecznych chorób:((( Ale tak to już chyba jest z dwójką dzieciaków co?
 
dobry;))

Emyly ja to raczej na herbatkę z majerankiem mogę wpaść;)) gardło i zatoki za bardzo kofeiny nie tolerują;))

to Ty masz pogodę??? u nas jest jej chroniczny brak, zaledwie 10st. na termometrze a chciałam iść na ryneczek po kwiatki na balkon, zadamawiam się na całego normalnie;)))
jak Twój synuś???

Danio choć trochę zasmarkany poszedł do przedszkola, ale jutro chcę iść do przychodni, bo rankiem i wieczorami dusi się od kaszlu, Maja zresztą też, chyba się już przyzwyczaiłam do takich atrakcji....
 
herbata z majerankiem?? nie znam al oki, mogę zaserwować, albo z miodem i imbirem
no pogoda cudowna :p nigdy nie kończąca się opowieść o deszczu...już nie mam pomysłu co robić z dzieckiem w domu
 
reklama
Do góry