reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki forever!

hej :)

my dzisiaj zlobek , maly na szczescie po "dywaniku" u dyrektorki super sie sprawuje , nie placze dobrze sie bawi :)

Paulinka moj na nocnik tez sam lata od kiedy go ma i za kazdym razem sika hehe , mi tam sie nie spieszylo wiec nie robilam nic na sile , bo tym na sile mozna tylko dziecko zrazic niepotrzebnie ...

upiekal ciasto czekoladowe wlasnie , bo tak mi sie slodkiego chce ... ehhh ja i dieta :/
 
reklama
Hej
U nas po staremu. Jadę dzis z młodym do siostry więc pewnie nie zaglądnę przez kilka dni. Wszystkim życzę miłej niedzieli
Paulina - pewnie dziadki stęsknieni za wnukami?? na dłużej pojechaliście??
Asionek - dzielny Nat :) na ile godzin teraz zostaje?? mniammmm ciasto )
Ewcia - jak się macie??
Monia - wróciłaś już?? opowiadaj
 
Hej:)
Wróciłam i próbuje się jakoś ogarnąc w pracy ale średnio mi to idzie...

Było super! Byłyśmy niedaleko Bolonii. I oprócz spotkania to cały czas zwiedzałyśmy! Nawet w Wenecji byłysmy!! Ogólnie psychicznie odpoczęłam i to bardzo! Już zapomniałam jak to jest jak np rano wstałyśmy i stwierdziłyśmy że jedziemy do Wenecji i szybkie śniadania i w drogę:) Bez tej całej logistyki przy dziecku... Piękne to było...
Tęskniłam za Wiki ale ogólnie to było mi dobrze! Codziennie upewniałam się tylko jak ona znosi rozłąkę. A zniosła super:) Tylko kilka razy w nocy pytała o mnie ale ogólnie miała dużo atrakcji:) Wczoraj oczywiście cały dzień przyklejona była ale strasznie przyjemne to było jak się tuliła i mnie całowała:)
Także ogólnie wyjazd udany:)

Mam nadzieję że teraz uda mi się częściej zaglądac i być na bieżaco:)

Paula Wiki sie sama odpieluchowała:) Stwierdziła że jest duża dziewczynka i ona będzie bez pieluchy chodzić:) Zakładamy jej tylko na noc ale zwykle jest sucha rano:) Także widze że Maja jest na najlepszej drodze do odpieluchowania:) Powodzenia życzę:)

Emyly kurcze musiałas się nieźle wystraszyć... współczuję...

Asionek zazdroszczę ciepełka...
 
hej :)

Emyly to taki mini zlobek i moze max 4 godziny byc , na razie go zostawiam na 2 , 3 h , na wiecej nie mam potrzeby raz , a dwa do 18 to mu ciezko by bylo , bo on juz zmeczony od 17.30 i kolacje o 18 je :)
udanego wypadu !

Paulinka zdrowka dla maluszkow :)

Monysia wow zazdroszcze !! super , ze odpoczelas , naladowalas akumulatorki :) taka tesknota za dzieckiem tez dobrze robi hehe
moze jakies fotki ? :)


ja popijam wino , a S robi kolacje :) Natul spi rzecz jasna , kurka spal tylko 30 min. dzisiaj , tata go obudzil niestety i juz dalej zasnac nie chcial , ale nawet dotrwal do 20 jakos ...
 
hej koleżanki (o ile jeszcze ktoś tu jest;P)

u mnie czas leci szybko i intensywnie, pogoda się rozkręciła i więcej czasu spędzamy poza domem, rano zakupy, spacer, potem walka z usypianiem małej do drzemki, a jak nie zaśnie to kręci się pod nogami gdy ja biegiem robię obiad, potem po Daniela, plac zabaw i nagle robi się godzina 19 a ja jestem padnięta....
szykujemy się na komunię M. chrześnicy w maju, sukienkę już mam, teraz jeszcze jakieś buty i torebka+żakiet, prezent już jest, dziś odebrany, także tu połowa drogi przed nami

Maja jest ostatnio za cwana i za chętna do brojenia, Danio marudzi i kaszle....plus glut z nosa u obojga, żyć nie umierać!!!!

nie żebym chciała tylko smęcić;)))

Monia zazdroszczę Ci takiego wyjazdu, też bym tak chciała, móc się oderwać choćby na jeden dzień od tego wszystkiego, kocham moje dzieci ale potrafią wykończyć człowieka...

wiecie że szukam pracy od stycznia???? oferty są, fajne i mniej fajne, ale ja nawet durnego cv nie mogę złożyć bo ciągle dzieciaki coś chorują, a co ja zrobię jak teraz zacznę pracę a oni chorzy, kto pójdzie na l4???? mój mąż raczej nie,za bardzo potrzebujemy jego pracy by przeżyć......muszę chyba faktycznie poczekać aż moja siostra napisze maturę i przyjedzie....
i tu doła łapię powoli.....

a tak to poza tym oki;))
 
ja zagladam caly dzien , nikt nic nie pisze wiec tez nie pisalam ...

zdrowka dla dzieci to po pierwsze :) fajnie , ze juz powoli macie wszystko na komunie :) koniecznie pochwal sie kreacja !!

ja mam zamiar isc do jakiejs pracy od wrzesnia , mam nadzieje , ze dostaniemy miejsce w zlobku :/
na razie Natul nie choruje i oby tak zostalo , ale masz racje jak dzieci chore to i czlwiek ciagle L4 bierze i wiadomo jak patrza na to ...
ehh dylematy :) nie lap dola jeszcze sie napracujesz hehe
 
dobry;)))Daniel dziś został w domu bo kaszle mocno, na razie sama próbuje go odchorować a jak nie to czeka nas wizyta u lekarza, ale byliśmy na małych zakupach/spacerku, pogoda idealna, założyliśmy bluzy i dreptaliśmy, Maja po zakupach wracała na pieszo do domu, trzymając się z bratem za ręce...normalnie padłam tak to cudnie wyglądało....i nie to żebym ja im kazała, sami chcieli;)) może uda mi się później fotki wkleić;))a teraz mała śpi a ja szykuję fotki do wywołania;))
 
reklama
hej :)

moj w zlobku siedzi , a ja niedawno z zakupow wrocilam , bo juz pustak byla w lodowce ...

Paulinka hehe slodziaki dwa sa :) super fotka i Maja w okularach rewelka !!
zdrowka dla Danielka duzo oby obylo sie bez lekarza i lekarstw :)


a gdzie reszta klanu ?? chyba juz zapomnialy o BB :( szkoda ... gdzie te czasy kiedy sie czytalo po kilkanascie stron z rana zeby nadrobic ?
 
Do góry