reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jaka masz złość tego pre testu? No mi pokazało wieczorem bardziej widoczna zresztą widziałaś na zdjęciach, i parę dziewczyn też tak miało [emoji16][emoji4] Ale wybór należy do Ciebie [emoji4] Tylko jak tam jest cień to wydaje mi się że ciąża [emoji7]
Kusisz mnie żeby zrobić teraz test (pretest)
 
reklama

Załączniki

  • 20200221_182237.jpg
    20200221_182237.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 72
Jaka masz złość tego pre testu? No mi pokazało wieczorem bardziej widoczna zresztą widziałaś na zdjęciach, i parę dziewczyn też tak miało [emoji16][emoji4] Ale wybór należy do Ciebie [emoji4] Tylko jak tam jest cień to wydaje mi się że ciąża [emoji7]
kiedyś kupiłam i ten co mam zrobić ma 25 czułość. To jak robić czy do rana poczekać?
 
Czy jak nastąpił wyrzut lh warto brać zastrzyk Ovitrelle? Czy to może mi jakoś zaszkodzić?
 
reklama
Do góry