reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ostatnio srednio, ale tk zmęczenie i brzuch mnie boli dość często, ponieważ moja roczna córcia złapała paskudnego wirusa, wczoraj wydrozyli jej antybiotyk bo schodzi na płuca i jest przeokronie marudna. Nie chce nic jeść. Cigle płacze i wisi na na mnie. A i mnie coś zaczyna chyba rozkładać. Wczoraj opryszczka mi się przyplątała i szczerze to boje się bardzo, ze stracę tego maluszka [emoji22]
W poniedzielek betę była na poziomie 210. W przyszłym tugodniu chce iść do gina zeby zobaczył czy wszystko ok. Mam nadzieje, ze mnie przyjmie
Piersi w ogóle nie czuje, a w poprzedniej ciąży nie mogalam się do nich dotknąć.

Kciuki za dzisiajsza betę [emoji846]
Nie wiem, czy to Ci pomoże, ale podobno każda ciąża może być inna. Moja mama mówiła, że z każdym dzieckiem zupełnie inaczej było. Więc daj tym piersiom spokój!
 
Hej, dziewczyny okres się spóźniał zrobiłam wczoraj bete ale 1.0 więc od wczoraj biorę duphaston na wywołanie miesiączki, więc czekam na @ i zaczynamy na nowo.
 
Kochane, mam pytanko, co widać na obrazie USG, jeśli jest świeżo po owulacji? Będzie lekarz w stanie stwierdzić, że się odbyła, czy nie? Pisałam Wam już, że mam wizytę na 14dc. A że ciężko powiedzieć, kiedy u mnie ta owulacja będzie, bo ostatnio cykle różne to nie wiem czy wypadnie przed czy po.. ;) a raz w życiu miałam przed, po nie miałam nigdy, ale Wy na pewno miałyście i wiecie co może być widać ;)

Po owulacji widzi czy pękł pęcherzyk i ze jest rozlany płyn bądź go nie ma. Widzi tez z którego jajnika była owulacja.
 
Dziewczyny dziś @ jak narazie jej nie widać ale zaczyna mnie pobolewac brzuch, obawiam się że za kilka godzin lub jutro przyjdzie... Wczoraj robiłam test i wyszla biel więc nie wiem czy czegoś oczekiwać
 
reklama
Do góry