reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jakie bierzesz witaminy? Ja biorę prenatal uno a nadal mam zbyt wysoki poziom kwasu foliowego...
Ale w prenatal uno są dwie formy kwasu foliowego - chyba, że coś pomyliłam. Ja biorąc suplement z dwiema formami miałam właśnie przekroczony mocno wynik. Teraz biorę sam kwas zmetylowany - nie w suplemencie tylko osobno.
 
reklama
Ale w prenatal uno są dwie formy kwasu foliowego - chyba, że coś pomyliłam. Ja biorąc suplement z dwiema formami miałam właśnie przekroczony mocno wynik. Teraz biorę sam kwas zmetylowany - nie w suplemencie tylko osobno.
Właśnie czytałam opis prenatal i masz rację. Ma chyba dwa rodzaje to dlatego... Muszę odstawić
 
Cześć dziewczyny jednak zostaje z wami jeszcze trochę. Przywitałam wczoraj @ 😣
Nigdy nie miałam takiej sytuacji że na kilka testów raz wychodziły pozytywne raz negatywne. Testy z apteki. Nie biorę zadnych leków. Paranoi można dostać...
Zdrówko ... 🍹

Lipa lipa :( Szkoda!

Cześć.
Dawno mnie nie było. Czasem was podczytuje i trzymam kciuki ale się nie udzielam. Wczoraj miałam termin @ ale do czwartku włącznie brałam dupka. Testu jeszcze nie robiłam bo już tyle razy byłam pewna że teraz się już udało że już nawet nie mam ochoty widzieć bieli. Od czwartku też czuje się jak na @ a jej brak. Poczekam jeszcze i może w pon pójdę na betę. Ale raczej nic z tego bo dziś boli mnie głowa, jestem mega śpiąca i bóle jak na @, od wczoraj jestem mega płaczliwa i podenerwowana. Więc czekam i mam nadzieję, że przyjdzie jak najszybciej i będziemy mogli znów się starć. Moja Sis na dniach ma termin porodu i to pewnie też wpływa na moje emocje. Tak pragnę wkoncu zajść i donosić Ciąże. Kolejnej straty nie zniosę ale nie zniosę też jeśli nie spróbuję po raz trzeci. Mamy jeszcze remont w domu j już nim rzygam. Od środków do dezynfekcji mam taką alergię na rękach że boli jak poparzenie. Żadne leki nie działają ani na alergię ani maść.

Witaj Ty nasze serduszko, miło, że zajrzałaś. Nie martw się niczym. Kiedyś zawita u Ciebie słoneczko. Dobrze wiem jak to jest się obawiać. Oby @ nie przylazła ;)
 
reklama
U mnie @ wczoraj po zrobieniu testu oczywiscie negatywnego. Jest mi bardzo ciężko jedziemy do kliniki na początku czerwca ale nie wiem co to będzie...
 
Do góry