reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jak myślisz, jest szansa, że to było to mityczne plamienie implantacyjne?
Szczerze w to wątpię. Nigdy nie miałam plamienia implantacyjnego. Ale jednak ten jeden dzień wydawało mi się, że to normalna obfita miesiaczka. Po prostu kolor miała dużo jaśniejszy. Nie wiem, czy nie mam jakiegoś problemu z hormonami. Dowiem się dopiero za niecałe 2 tygodnie.
 
reklama
Wow, ale masz po owu równe temp po 36.95... no u mnie to nie jest tak idealnie. 🙈 Mam jakieś takie wzloty i wypłaszczenia... nie tak ładnie, jak u Ciebie. Ale wiem, że Ty w pochwie mierzysz, ja w ustach... To pewnie dlatego.
A co to za aplikacja u Ciebie? Bo fajnie wygląda wykres. :) I jest po polsku. 🤔
Flo😉 I mierze w ustach 😁 i wierz mi, że nie każdy cykl jest taki ładny 😂 ale skok zawsze się odznacza ładnie. No i flo mocno podkreśla każdy skok 🤷‍♀️
 
Flo😉 I mierze w ustach 😁 i wierz mi, że nie każdy cykl jest taki ładny 😂 ale skok zawsze się odznacza ładnie. No i flo mocno podkreśla każdy skok 🤷‍♀️
Aj, coś mi się pomyliło, że w pochwie. 🙈 Wow, ale tam naprawdę masz tak równo, aż jestem pod wrażeniem! Mój to taki niechlujny przy Twoim. 🙈 Kurcze,mam Flo. I mój wykres jakoś nie tak ładnie tam wygląda jak Twój haha 🤣
 
Aj, coś mi się pomyliło, że w pochwie. 🙈 Wow, ale tam naprawdę masz tak równo, aż jestem pod wrażeniem! Mój to taki niechlujny przy Twoim. 🙈 Kurcze,mam Flo. I mój wykres jakoś nie tak ładnie tam wygląda jak Twój haha 🤣
Mój też nie zawsze jest ładny 😁 raczej takie cykle zdarzają się rzadziej, a takie mam częściej
Screenshot_20210104_081958_org.iggymedia.periodtracker.jpg
 
Hej Dziewczyny, jak to było z tym winem na endo? Po owulacji czy w trakcie? Dobrze ze zaczelam predzej robić testy, dzisiaj 8dc a tu testy pierwszy z lewej o 8 rano a drugi z 10 a my jak na złość wczoraj wieczorem poszliśmy spać zmęczeni bo remont robimy- jedynie rano wczoraj się poseksilismy...
57A2DD85-A472-4D46-8123-ED05A377FB97.jpeg

Jutro po 16 wizyta u gin czy torbiel zeszła a tu może już pęcherzyka nie być 😁
 
Cześć Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale potrzebuję Waszej rady. Zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice leczenia niepłodności (do tej pory przez rok diagnozował mnie mój ginekolog, ale jak widać bez skutku) wizyta jest 19.01 wiec jeszcze troszkę czasu, ale przygotowuję sobie już moje wyniki badan i jeszcze raz je przeglądam.
Teraz rzuciło mi się w oczy mój wynik progesteronu z października na który mój lekarz w ogole nie zwrócił uwagi: wynik to 138 nmol/l badanie wykonane w 21 dniu cyklu gdzie w fazie lutealnej powinno być: 5,3-86 nmol/l (w innych jednostkach mój wynik to: 43,43 ng/ml a normy: 1,7-27 ng/ml). Co w ogole o tym myślicie?
 
Cześć Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale potrzebuję Waszej rady. Zdecydowaliśmy się na wizytę w klinice leczenia niepłodności (do tej pory przez rok diagnozował mnie mój ginekolog, ale jak widać bez skutku) wizyta jest 19.01 wiec jeszcze troszkę czasu, ale przygotowuję sobie już moje wyniki badan i jeszcze raz je przeglądam.
Teraz rzuciło mi się w oczy mój wynik progesteronu z października na który mój lekarz w ogole nie zwrócił uwagi: wynik to 138 nmol/l badanie wykonane w 21 dniu cyklu gdzie w fazie lutealnej powinno być: 5,3-86 nmol/l (w innych jednostkach mój wynik to: 43,43 ng/ml a normy: 1,7-27 ng/ml). Co w ogole o tym myślicie?

Moim zdaniem nic groźnego lepiej, że wysoki progesteron. Ja w tym cyklu też mam proga po też w 21dc robione po owu prawie 37 co wskazuje w normach na I trymestr ciąży,ale raczej w ciąży nie jestem ;) Prog jest ważny do utrzymania więc myślę,że tym wynikiem nie ma się co martwić ;)
 
Moim zdaniem nic groźnego lepiej, że wysoki progesteron. Ja w tym cyklu też mam proga po też w 21dc robione po owu prawie 37 co wskazuje w normach na I trymestr ciąży,ale raczej w ciąży nie jestem ;) Prog jest ważny do utrzymania więc myślę,że tym wynikiem nie ma się co martwić ;)
Nie wiem jak przy staraniach, bo nie pytałam lekarza, ale w ciąży właśnie im wyższy tym lepszy. Tak mi powiedział mój gin jak w pierwszej ciąży (4/5tydz) miałam powyżej normy. Wydaje mi się, że przy staraniach też nie przeszkadza 😉
Tak teraz zaczęłam się zastanawiać czy są wgl jakieś leki na zbicie progesteronu? 🤔
 
Nie wiem jak przy staraniach, bo nie pytałam lekarza, ale w ciąży właśnie im wyższy tym lepszy. Tak mi powiedział mój gin jak w pierwszej ciąży (4/5tydz) miałam powyżej normy. Wydaje mi się, że przy staraniach też nie przeszkadza 😉
Tak teraz zaczęłam się zastanawiać czy są wgl jakieś leki na zbicie progesteronu? 🤔
Nie wiem dokładnie jak lek się nazywa lecz mogę zapytać koleżankę która poznałam ostatnio w szpitalu . Ona dostaje tabl na zbicie :) więc na 100% są takie leki
 
reklama
Do góry