reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja się właśnie kładę spać, ale napisz coś o sobie, bo nie śledziłam październikowych od początku i nie wiem jak sytuacja wyglada u Ciebie [emoji3526] ja mam 32 lata, staram się o pierwsze dziecko, niedługo, bo 4cs dopiero. Dziś 5dc się kończy, w końcu. I chyba tyle [emoji2368] [emoji16] raz jeszcze witaj i przynieś nam wszystkim trochę szczęścia i nadziei zgodnie z nickiem [emoji16] listopadzie - strzeż się, nadciągamy [emoji23][emoji110]
Ja staram się o drugie dziecko, syn ma 8 lat, ja 35.. Tak życie mi się poukładało, że już z nowym partnerem.. Będzie już kilka cykli ale w przeciwieństwie do dziewczyn, które wcześniej pisały ja byłam bardzo zadowolona z opieki w UK.. Wróciłam 2 lata temu i zaczynam się zastanawiać czy czasem właśnie te różnice mnie nie blokują.. Tam chciałam rodzić naturalnie, w domu, w basenie.. Kupilam co trzeba, położna robiła co tylko mogła aby tak było.. Przetrzymalysmy 2 tyg po terminie ale juz wtedy musieli wywoływać. Martwi mnie to, że tu nie mam wielkiego wyboru jesl8ichodzi o nfz.. 🙄
 
Ja staram się o drugie dziecko, syn ma 8 lat, ja 35.. Tak życie mi się poukładało, że już z nowym partnerem.. Będzie już kilka cykli ale w przeciwieństwie do dziewczyn, które wcześniej pisały ja byłam bardzo zadowolona z opieki w UK.. Wróciłam 2 lata temu i zaczynam się zastanawiać czy czasem właśnie te różnice mnie nie blokują.. Tam chciałam rodzić naturalnie, w domu, w basenie.. Kupilam co trzeba, położna robiła co tylko mogła aby tak było.. Przetrzymalysmy 2 tyg po terminie ale juz wtedy musieli wywoływać. Martwi mnie to, że tu nie mam wielkiego wyboru jesl8ichodzi o nfz.. 🙄
Rodzenie w basenie to musi być bardzo super doświadczenie 🤔😁
 
Ja akurat miałam na pachy i nogi, tam nie miałam ale planuję 😏
Ja to zakupiłam depilator laserowy ale coś mi nie wychodzi bo to trzeba się laserowac w określonych odstępach czasu i między tymi zabiegami najlepiej nie golić zwykła maszynka tylko przed już samym zabiegiem :oops: więc od kiedy chodzę do ginekologa to jest niemożliwe żeby się nie golić , no bo przecież kuźwa nie pójdę do gina z 0,5 cm odrostem na niej . Spaliła bym się że wstydu i zresztą mój zarost nachodzi trochę na uda i trochę na pośladki więc moje golenie depilatorem laserowym to niewypał 🤷‍♀️:hmm: a od maszynki już mnie swędzi skóra ...
 
Ja to zakupiłam depilator laserowy ale coś mi nie wychodzi bo to trzeba się laserowac w określonych odstępach czasu i między tymi zabiegami najlepiej nie golić zwykła maszynka tylko przed już samym zabiegiem :oops: więc od kiedy chodzę do ginekologa to jest niemożliwe żeby się nie golić , no bo przecież kuźwa nie pójdę do gina z 0,5 cm odrostem na niej . Spaliła bym się że wstydu i zresztą mój zarost nachodzi trochę na uda i trochę na pośladki więc moje golenie depilatorem laserowym to niewypał 🤷‍♀️:hmm: a od maszynki już mnie swędzi skóra ...
Ale przy laserowej depilacji włoski powinny być jak najkrótsze, tzn najlepiej zupełnie ledwo co 💁‍♀️
 
Ale przy laserowej depilacji włoski powinny być jak najkrótsze, tzn najlepiej zupełnie ledwo co 💁‍♀️
No tak, to ja wiem . Ale jak ogole się laserowym i za 4 tygodnie mam powtórzyć to w tym czasie nie można się golić , a często wypada tak że mam wizytę za tydzień lub dwa no to i tak muszę się ogolić zwykła maszynka i już nici z czekania z następnym goleniem 4 tygodnie ... Dlatego to mi nie wychodzi i włoski nadal rosną. Jedyne co mi się udało to pod pachami jest ich mniej
 
Poza tym pod koniec ciąży położna przychodziła do mnie do domu

Może tym razem będzie mi dane się dowiedzieć.. 😉
Są takie specjalne, porodowe.. Mało tego do kompletu wysyłają sitko.. Był taki czas, że zastanawialam się po co ono.. Zaczęłam czytać forum i się dowiedziałam.. 😂 To tak wracając do gównianych spraw 😂😂😂
 
reklama
Do góry