reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Witajcie szanowne staraczki [emoji4] czytam was już jakąś chwilę, przez ostatnie kilka dni przeszłam dosłownie cały wątek [emoji28] parę słów - obecnie 4 cykl starań, dziś 11dc. Kilka lat byłam na tabletkach anty, dwa lata temu obstawione, niedługo później cykl się unormował, ale życiowe zawirowania rozregulowały cykl kompletnie (50-60 dni to nie było nic dziwnego). Od lipca biorę Duphaston (dni 16-25) z uwagi na niski progesteron, co skróciło cykle, ale poprzedni znów odchylił się od normy, więc w piątek gin, wcześniej kompleks badań krwi. Mam historię zapaleń przydatków, więc obawiam się zrostów w jajowodach, dlatego chodzi mi po głowie badanie drożności, które planuję na luty (jeśli nic się nie wydarzy w tym czasie to wtedy minie pół roku starań). Trzymam kciuki za was wszystkie, czekam na wasze dwie kreski [emoji7]

Witaj [emoji3590] obyś zagościła tu na krótko! [emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny ja sobie chyba odpuszczę wielkie starania pod kontrolą do końca roku 😉 bez testów owulacyjnych bez częstego zaglądania na forum, co będzie to będzie...jeśli się nie uda to będę się martwić w nowym roku, czas wyłączyć głowę i skupić się na mężu ❤️ będę zaglądać do Was co jakiś czas, trzymajcie się ciepło 😘
 
Hej dziewczyny , jak tam samopoczucie? Bo mnie praktycznie cały dzień męczy dzisiaj czkawka , już z 5 razy mialam 🤦‍♀️ znacie jakieś sposoby?
A tak poza tym dzisiaj mam 28 dc , test robiłam 14 dpo, negatywny, więc czekam na okres i napewno będzie jutro lub pojutrze w moje urodziny 🙄 . Troszkę różowo- kawowego śluzu a ostatnie dwa dni brzuch ćmił a dzisiaj do południa bolał jak na okres , już nie boli ale już sobie przyszykowalam Ibuprom koło łóżka 🙃 bo pewnie rano dowali 😕
 
Hej dziewczyny , jak tam samopoczucie? Bo mnie praktycznie cały dzień męczy dzisiaj czkawka , już z 5 razy mialam [emoji2356] znacie jakieś sposoby?
A tak poza tym dzisiaj mam 28 dc , test robiłam 14 dpo, negatywny, więc czekam na okres i napewno będzie jutro lub pojutrze w moje urodziny [emoji849] . Troszkę różowo- kawowego śluzu a ostatnie dwa dni brzuch ćmił a dzisiaj do południa bolał jak na okres , już nie boli ale już sobie przyszykowalam Ibuprom koło łóżka [emoji854] bo pewnie rano dowali [emoji53]

Jak mnie rano czkawka złapie to trzyma cały dzień... nic nie działa [emoji23]
 
Ja mam tak samo z czkawką 🤦‍♀️
Cześć bunia49. :) Gryfin myślisz, że Ci się uda? :) co okres mam taki plan, zawsze się czegoś dopatruje. Z mojej historii w przeglądarce można by napisać doktorat z ginekologii 😁😂 ale spoko. Jeżeli chodzi o mnie to niby wg aplikacji mam owulacje (cykle 30-34dni) oprócz klucia jajnika to nie obserwuję u siebie śluzu płodnego (raczej gesty glut) , wnerwia mnie mąż, ogólnie to bym się napila alko, więc to pewnie szybszy pms 🤦‍♀️
 
reklama
Ja też pauzuje z forum bo za bardzo się nakręcam. Luteina dodatkowo spowodowała u mnie objawy ciazowe 🙈 Życzę Wam szybkich dwóch kresek i wzorowych ciaz :-) Pewnie tu zagładne pod koniec następnego cyklu 🤪
Luteina raczej nie 🙃 objawy to raczej duże pragnienie bycia w ciąży 🤷‍♀️ a i objawy PMS są takie same jak ciążowe 🙃 życzę spokoju w tym kolejnym cyklu 🙃

@Gryfin czekam za 2 kreseczkami 😘 3mam kciuki 💜
 
Do góry