reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dzisiaj będę zmierzła 😳 już to czuję. Nie dość że @ to jeszcze poczucie że nie udało się tym razem. Nawet szczerze mówiąc nie zdążyłam dotrwać do dnia testowania 😂😂 No nic szybkie pogodzenie z losem i obliczanie kolejnego cyklu. Tylko teraz jaka długość cyklu założyć, to nie wiem.
 
Tak teraz myślę, przez ostatnie 5 lat się nie obserwowałam tak wnikliwie. Wszystko na oko, to teraz jestem zdziwiona 😂 mam już dwoje dzieci 7 i 5 lat. Uznałam, że więcej dzieci mieć nie będziemy. A tu taka chcica przyszła i okazuje się, że wogole nie znam własnego ciała. Wszystko się od tamtych czasów zmieniło. Pora się znów dokształcić.
 
U mnie mały zaraził się covidem. Gorączkuje do prawie 39 i wymiotuje przez ból gardła. Narzeczony tylko już ból gardła. Mi nic nie jest jedynie boli mnie łydka i cały czas mi mrowi. Nie wiem co w tej sytuacji. Miałam to samo po szczepieniu 2 dawką ale szybko przeszło a teraz łydka drętwieje od nocy. Drętwienie, mrowienie i takie napięcie, że aż lekko boli. Wzięłam acard. Boje się, że zakrzepicy dostane czy cos 🤯😵‍💫😵
 
A u mnie cykle przed poronieniem były 32 dniowe, teraz po były 27-30 i myślałam, że już tak zostanie a w tym miesiącu się wszystko popieprzyło, jakieś plamienia itp, owulacja się przesunęła i cykl będzie miał 36 dni. 🙈 we wtorek byłam na wizycie i pęcherzyk 22mm był i ślady płynu w zatoce douglasa i wg gin owu miała być tego samego dnia lub następnego ale nie miałam już drugiego usg więc nie wiem czy pęcherzyk pękł...
 
U mnie mały zaraził się covidem. Gorączkuje do prawie 39 i wymiotuje przez ból gardła. Narzeczony tylko już ból gardła. Mi nic nie jest jedynie boli mnie łydka i cały czas mi mrowi. Nie wiem co w tej sytuacji. Miałam to samo po szczepieniu 2 dawką ale szybko przeszło a teraz łydka drętwieje od nocy. Drętwienie, mrowienie i takie napięcie, że aż lekko boli. Wzięłam acard. Boje się, że zakrzepicy dostane czy cos 🤯😵‍💫😵
Nie umiem doradzić z łydką. Ja też cierpnę strasznie w nocy w dzień jak usiądę. Najgorzej ręce. Ale jeśli to nowy objaw to myslalabym o lekarzu. Zdrówka dla Was.
 
reklama
Napiszcie mi czy dobrze myślę. Obliczyć ow dla krótkiego cyklu 24 dni i normalnego czyli 28. Starać się między tymi datami ? Jestem matematykiem muszę to wszystko zaplanować 😂obliczyć. Help. Na obecną chwilę nie wiem nawet czy ja rozpoznam u siebie dzień ow.
 
Do góry