reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

ale nabrała fajnych krągłości :-) jak ja bym już chciała kwiecień...marze sobie

spróbuj może z produktami bezlaktozowymi ;-) jeśli potrzebujesz użyć mleka spróbuj z ryżowym lub sojowym,maluszki coraz częściej mają problemy z trawieniem nabiału w końcu to od krowy a krowy nie wiadomo jakie miały życie przed i w trakcie oddawania mleka :-D :-) no i mleko krowie jest najlepsze dla cieląt co jak widać po coraz większej ilości ludzi okazuje się być prawdą,no i jedz kochana byś mleka nie straciła.
A jak starszy brat ? :-) mój dzisiaj bawił się w usg hehe robił mi usg i używał tekstów co moja gin na połówkowym hehe "no a teraz posłuchamy serduszka" :-D a gdzie te nogi...

Ja ostatnio mojemu kupiłam jogurty,pojawiły się jakieś nowe bez laktozy z enzymem laktaza,smak rewelka smakowało jak zwykły jogurt straciatella i lepsza praca jelit po nim była i zero reakcji


Dziewczyny mi wymioty przeszły,na szczęście bo może anemii się pozbędę,ale jeszcze muszę zrobić badanie kupki czy aby na pewno tamtą stroną nie tracę krwi :-D niedługo święta poleniu****e trochę,mój wraca w czwartek :-) eh ponad miesiąc ale ciągnie nam się to,ale odpocząć od siebie też czasami trzeba by zatęsknić :-)
 
reklama
I jeszcze to... Z dziś;)

Anabelko ja wiem muszę sie teraz powstrzymywać.. no coś muszę teraz urozmaicić w diecie:/ ale ciężko będzie bo ja zupełnie nie mam ochoty na obiady mięso itp..
 

Załączniki

  • 1387043228864.jpg
    1387043228864.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 29
jak świątecznie :-) my jeszcze choinki nie mamy ubranej,w wigilię będziemy ubierać dopiero :-)

a może rybki...ja też do porodu jadłam normalnie,no można powiedzieć miałam duży apetyt a po wszystko poszło w dół,apetyt,dosłownie wszystko może stąd moja anemia no i organizm pozbywał się nadmiaru hehe szybko spadłam do starej wagi,a teraz hehe wracam do formy ciążowej,idzie mi w biodra,pupę i uda hehe a cyce hmm albo też im przybyło albo to gruczoły się wypełniają bo już mi zaczyna coś wyciekać :-)
 
hello :)

Anabelka, Kasoku -brzuszki cudne!
Kamilka- dzieci masz rewelacyjne a Hania wygląda z bratem na starszą :-)
Tili- sama rozkosz z córuni


Kurcze jakoś weny nie mam do pisania. Ciągły zajob przy kończeniu dupereli w domu by się wprowadzić przed świętami lekko mnie wyczerpuje. Miałam straszne stawianie macicy przez kilka dni, wspomagałam się magnezem i nospą. Dziś byłam na wizycie a oto jej efekt. Adelka została Adelką Pan doktor jeszcze raz pokazał całej trójce po pośladku i szparkę kobiecą, już nikt nie ma wątpliwości . Mała strasznie wierciła się, jak badał szyjkę to nogi miała na dole a jak wymienił głowicę i przyłożył do brzucha nogami już była na górze. Akrobatka z niej niezła, do tego bardzo szybka że cięzko było ją pomierzyć. Stopa ma całe 3, 66 mm a ogólna waga Ady to 400 gram. Na tą chwilę wydaje się być wszystko w porządku . Moja szyjka trzyma i ma 3 cm, na plusie mam jednak 2 kg. Więc doktorek stwierdził, że mało i mam sobie używać hehe

A teraz spadam spać, muszę odespać stresy. Aaaaa kuchnię miałam mieć montowaną i co? nie ma frontów!!!!
 
no malutko przytyłaś chudzielcu :-p to ja już jestem 6kg na plusie ale 2 kg ponad moją normalną wagę,bo zaczynałam od 56 a moja norma to 59-60kg
a ja myślałam że moja pannica ma wielkie stopy a tu proszę hehe u Nas wyszło 3,70cm hehe girki niezłe co :-) ale co oni tak te stopy mierzą to nie wiem,myślałam że moja tak dla jaj ją zmierzyła bo wielkie a Twojej małej też lekarz zmierzył :-) moja troszkę większa bo 430g hehe idzie w geny tatusia,usg robiłam na początku 20tc ale wyszło z wymiarów 21tc,ogólnie wszystko miała większe hehe
A ja cierpie na bezsenność hehe co widać po godzinie postu :-) no ale cóż znowu wstanę o 10 :-D :-)

Dobranoc Wam
 
Hej, anabelko zgrabnie masz to co pokazalas a cyc, wow:tak:

kamilko sliczne pociechy, mala duza,

krowko Ty chudzinko, 2 kg powiadasz, Adela sliczne imie, a do wszelakich remontów i czekanie na meble, masakra, my czekamy meble Matyski wciąż nieustannie,

ja szaleje, mojego wciąż nie ma a ja ubralam juz choinkę,mniejsza niż rok temu, lampki na dworze powieszone, na stolek musialam sie powspinac i mnie dzisiaj w pachwinach boli. Poza tym probuje usilnie sprzedac auto ,bo większe chcemy skuli powiększenia rodziny i jakoś czas leci.
 
Dzięki dziewczyny

Hania faktycznie rośnie szybko wczoraj była polozna i zachwycała sie jaką juz pyza z niej.. wazy 4750 a po urodzeniu 3670g... Więc ładnie przybywa na samej piersi...

Adaś uwielbia siostrę... Pomaga itp..gorzej bo on chce ja nosić..
Teraz siedzieliśmy tydz w domu bo Adaś chory.. ale rano ciężko sie pozbierać ubrać dwoje iść do przedszkola..ale jakoś dajemy rade..
 
Kasoku- imię tatuś wybrał, jasiowi się podoba mi też gorzej z całą resztą :-D:sorry:
Kamilka- Adaś chce być badziej odpowiedzialny za siostrę, ale wiem jakie to musi być dla Was stresujące gdy się upiera że weźmie małą.

jestem mega wkurzona na te meble, ostatnia nadzieja to w dniu jutrzejszym. Trzymajcie kciuki!
 
Krowko sliczne imie, i zazdraszczam corci ( w pozytywnym tego slowa znaczeniu) duza juz ta Twoja kruszynka.

Anabelko sliczny brzusio, a cyc no duuuzy masz hehe.

Kasoku uwazaj z tymi pracami domowymi bo ja sie doigralam..


A ja bylam dzis w szpitalu bo mam skurcze, mialam co 10-7 minut... teraz dalej trzymaja, ale nie sa to porodowe... rozwarcia brak wiec dobrze.. ale powiedzieli ze sterydow nie dadza bo do 35 tc ciazy daja a ja mam 35, 2dni ...czyli leci 36 tc i nie trzeba... teraz mam czekac na regularne skurcze, bardziej bolesne i w razie co przyjechac. Chcieli mnie na obserwacji na kilka godzin zostawic ze wzgledu na szybki porod z Vikim , ale ja czuje ze to nie to...na pojechalam zeby sprawdzic, zeby dali sterydy w razie czego...a juz nic nie chca dac wiec, oglaszam ze czekam na skurcze bardziej bolesne... mam nadzieje ze w wigilie jeszcze sobie pojem bigosu i pierogow hehe.. no i czekam jeszce na paczke z posciela i innymi rzeczami wiec no nie ma bata zaciskam nogi jeszcze jakies 2 tygodnie, a pozniej niech sie dzieje co chce.
 
reklama
Dziewczyny podbudowałyście mnie co do trafnego wyboru imienia :cool2:

Akuku- uważaj na siebie! Niech bobas jeszcze z tydzień poczeka na wyjście, no przecież mama musi te pierogi zjeść!
Karola, Smerfik- co u Was?
 
Do góry