reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
Dziekuje Wam :*

wiadomo, bedzie mnie troszke mniej bo ... no wiecie :D;-)

Akuku - bylam w szoku ze Alex tak zlozyl zdanie.. tez bym sie poplakala...dobrze, ze przeprosil, to madry chlopiec ale teraz doswiadczyl ze jego slowa moga powaznie zranic. slowa maja ogromna sile...

No dziewczyny - nie zazdroszcze Wam koncowek.. oj nie...

Anabelko - GRATULUJE BARDZO CORECZKI!!!

co do rozwolnienia to mialam pare razy na pare tyg przed porodem - tez mnie niepokoily - ale byly totalnie bez znaczenia
tylko w noc porodu pogonilo mnie i to mnie zastanawilo bo ja nigdy w nocy nie robie nr2:sorry2:

Anabelko - mala poprawka, Mloda urodzila sie 03.12;-)
 
Tiluchna nie wiem czy Alex widzial ze sie poplakalam, ale pozniej z nim porozmawialm i wytlumaczylam ze ja go kocham zaesze nawet jak mnie bardzo rozzlosci, zrozumial. Ale ja tez go rozumie bo faktycznie bylam niesympatyczna tego dnia... no nie wazne.

Alex ogolnie uzywa takie slownictwo ze mnie zadziwia czasami...np. nie mowi ze cos jest trudne tylko ze to jest skomplikowane. Nauczyl sie juz liczyc do nieskonczonosci chyba w dwoch jezykach, a w szkole licza do 20 i ostatnio w pracy domowej mial doliczyc najdalej jak potrafi...no i przy 199 wymieklam i napisal 199 ale potrafi dalej. Caly czas spiewa alfabet i pisze, nauka pisania i czytania idzie mu super, coraz mniej bledow robi. Ba on moj akcent poprawia... on w ciagu sekundy zmienia akcent, jak mowi do Victora po angielsku to nawet Victor zangielszcza hehe.

Dobra zmykamy do szkoly.

Milego dnia
 
2.jpg No to moje serduszko z bliska

najlepsze jest to ze nie mam rzeczy dla niej lol:-D wszystko za duze
bo ona teraz 3500 a moze nawet 3400 teraz i ma 50cm wiec malenstwo a ja wszystko od 4.5 :szok::sorry2::-D

Tomek na zakupy musi isc:sorry2:
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 67
Tili- śliczna jest ta Twoja córunia :-). Widzisz a miał być taka duża a tu panna w sam raz jest!
Akuku- wiem, ze słowa dzieci bolą tym bardziej swoich. Mój też powie, że mnie nie kocha. Na szczęście zaraz to rekompensuje uśmiechem, buziakiem i wielkim tuleniem. Ale nie powiem jest mi przykro choć wiem, że mówi to po złości. Całe dwa razy się zdarzyło.
 
tiluchna poprawiłam datę bo Akuku napisała że urodziłaś i napisała to o 13 4 grudnia więc pomyślałam że w tym samym dniu :-)
śliczna ta Twoja córa,takie okrąglutkie słodkie policzki,mmm do schrupania :-) dzieci to małe kokony,mój urodził się 57cm i 4200g a ubranka miałam od 56 i jeszcze w niektórych bodziakach podwijałam rękawki tak po 3 tygodniach już w nie wchodził normalnie :tak: a 6 tygodni później miał już ponad 6 kg haha

Ja chyba takiego okruszka nie będę miała,ja sama byłam długa bo 56 cm :-) to moja panna do niskich w przyszłości nie będzie należeć bo po mamusi i tatusiu wzrost odziedziczy :-)






Tili- śliczna jest ta Twoja córunia :-). Widzisz a miał być taka duża a tu panna w sam raz jest!
Akuku- wiem, ze słowa dzieci bolą tym bardziej swoich. Mój też powie, że mnie nie kocha. Na szczęście zaraz to rekompensuje uśmiechem, buziakiem i wielkim tuleniem. Ale nie powiem jest mi przykro choć wiem, że mówi to po złości. Całe dwa razy się zdarzyło.

mój też palnął że mnie nie kocha,ale częściej że mnie nie lubi a jeszcze częściej że jest na mnie zły :-D :-)
 
hej, tili sliczna Mala, spokojnie nawet się nie obejrzysz jak urośnie :tak:,
akuku, moja tez mowi, ze nie chce mnie tylko tatusia,

a ja mam smedzenia cd, nie spalam dzisiaj, brzuch mi przeszkadzal, mam dość, mam wrazenie jakby miednica czy macica przy chodzeniu miała mi wypasc, nie mam dobrej psychy na koncowke ciąży :-(w ogole ja depresyjna jestem, wiec co się dziwic teraz???
anabelko, fajnie, ze będzie cora z wielu powodow:tak:,
krowko jak tam u Ciebie???Ty tez nosisz dziewuszke, prawda???ale Wam zazdroszczę.

Karola co u Ciebie, widziałam Cie na grudniowkach, do nas tez wpadaj :tak:

ide zupe wstawić i smedzic :-(
 
hej, tili sliczna Mala, spokojnie nawet się nie obejrzysz jak urośnie :tak:,
akuku, moja tez mowi, ze nie chce mnie tylko tatusia,

a ja mam smedzenia cd, nie spalam dzisiaj, brzuch mi przeszkadzal, mam dość, mam wrazenie jakby miednica czy macica przy chodzeniu miała mi wypasc, nie mam dobrej psychy na koncowke ciąży :-(w ogole ja depresyjna jestem, wiec co się dziwic teraz???
anabelko, fajnie, ze będzie cora z wielu powodow:tak:,
krowko jak tam u Ciebie???Ty tez nosisz dziewuszke, prawda???ale Wam zazdroszczę.

Karola co u Ciebie, widziałam Cie na grudniowkach, do nas tez wpadaj :tak:

ide zupe wstawić i smedzic :-(


moja dziewucha trzyma mnie jeszcze w strefie wymiotów hehe dobrze że leży w poprzek bo by mi jeszcze kopała prawie że po żołądku :-) dzisiaj śniadanie zjadłam dopiero o 12:30 a teraz mnie dziwnie zamula,przy Kubie jadłam co chciałam i ile chciałam i czy to 8 czy 9 czy 12,na obiad rybka z ziemniakami jakoś wejdzie bo lekko :-D no a potem tableta z żelazem.
Nie wiem czemu ale ja chyba nie przyswajam żelaza z pokarmów,bo ciągle miałam niedobory,po odstawianiu żelaza po 2 miesiącach znowu hgb padało,teraz mi moja gin przepisała te same co mi gastrolog przepisywał...może przez tą nietolerancję laktozy tak mam że żelazo się nie wchłania
 
reklama
Do góry