reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Kasiol a może jakieś inhalacje na to charczenie albo coś?
To babcia ma co robić jak Felek taki pomysłowy :) fajnie, że tak by dużo chciał nowych rzeczy robić :)
Julka z kolei ma tak, że jak jej położymy zabawkę po boku to zamiast się przekręcić żeby ją schwycić to woli tak wierzgać nóżkami aż się przesunie wystarczająco żeby dosięgnąć. A na brzuszku jak ją położę to z kolei bierze się do pełzania w kierunku zabawki, choć jeszcze jej nie idzie i tylko pupcia tańcuje ale żeby się obkręcić na plecy to też nie chce. A jak się denerwuje jak chce się przemieścić a jej nie wychodzi.. heh
Dużo masz tego karmienia jeszcze jak na to, że wróciłaś do pracy :) ja bym chyba nie dała rady tyle :)

Paulinka wow to Twoje chłopaki to też widzę takie żarłoczne ;) Marcel tak szybko cały karton mleka-szok :) strach się bać co będzie u nas później ;)

Akuku mam nadzieję, że u Was dobrze i Emilek wrócił do zdrowia całkiem.
 
reklama
Hej

Natka skok rrozojowy to u czesto je ;)
Mija Alicja dzis pierwszy sen 4 godz pozniej juz co 2 ..atez juz larnie spala ;) jednak mi to nie przeszkadza :)
Mysle ze to sie ustabjlizuje samo jak nie podam butli bo podajac butle mam wieksza przerwe przez co nasze mleko nie zmienia skladu bo nie ma zapotrzbowania (swiadczy o tym dluga przerwa miedzy jednym a drugim karmieniem).
Ja mam zamiar karmic minimu rok ;)

Kasiol zdrowja dla Felusia i sily dla babci ;) Fel ma po.ysly jak wiekszosc chlipcow stwierdzam. Cirkawe jaka bedzie Ala w porowna iu do chlopcow..

Alicja dobrze.. przechodzimy skok i woeczorem zanim zasnie musi sie wyplakac biedna.. nosze kolysze bujam szumie spiewam cyc nic nie pomaga ;(
Ale za to jest bardzo kontaktowa, radosna smieje sie panicznie w glos hehe. Uwielbia gilgotki ;) przerwaca sie na boki i juz prawie z plecow na brzuch. Z brzucha na plecy juz potrafi ;)
Lapie zabaeeczki i sie nimi bawi. Podciaga sie do siadu z pozycji pol lezacej.
A przy lustrze robi takie miny ze az sie mozna przestraszyc!

Emil wlasnie skonczyl kolejny antybiotyk bo po tych cudownhch kuracjach antybiotykowych zachorowal.. Alez tez po anty iityku. Skora Emila nadal nje wyglada idealnke choc jest duzo lepiej.

Milego dnia.
 
Oo akuku jesteś :)
Julka powoli się stabilizuje-pierwszy sen też ok 4 godz, potem najczęściej dociągnie nawet do trzech. Ale i tak to lipa w porównaniu z wcześniejszym spaniem po 10-12h. Ja nie mogę ostatnio spać, w ogóle brzuch mnie pobolewa i cały czas choróbsko nie odpuszcza choć już dużo lepiej. Także najczęściej jak już zasnę to za pół godziny pobudka.. no nic, muszę się przyzwyczaić jakoś. Choć ostatnio zmęczona jestem na maxa. Marzę o śnie, a spać nie mogę :/
Fajnie, że Ala taka kontaktowa :) to jest super jak tak z dnia na dzień jest tyle zmian u dziecka. Szok jak te dzieci szybko rosną :) fajnie, że tak dużo już umie.
Ahh, biedny Emilek... zdrówka!! A odkryli chociaż co mu jest z tą wysypką?
 
Natka nie odkryli..

A tu Alicja :)
 

Załączniki

  • 1449100080911.jpg
    1449100080911.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 27
Alka jaka piekna, i modnisia:) To się mama wkońcu wyszaleje modowo po 3 synkach:) Choc patrząc na mnie wydaje mi sie ,że większą frajde mam ubierając Felka:) Ciąle to szelki to muszke, to fajną czape:)
A to mój mały akrobata! Strach się bać co będzie ...:)12348331_10207559318400969_1957700835_n.jpg12348343_10207563074654873_2113289037_n.jpg12355264_10207563030173761_997933382_n.jpg
Zdjecia z telefonu :) W łóżeczku stanął w piątek i teraz wszędzie i o wszystko;/Parę razy nie zdążyłam go złapać;/

Natuś a jak ząbki u Julci? Może to ten czas? U nas od tego się zaczeło i do teraz pobudki co 2 h.
No i mam problem bo Fel wymiotuje-w ciągu 1,5 miesiaca 4 razy-niby od gardła ale teraz gadło czyste a mały wymiotuje-mysle ze z przejedzienia, ale pediatra musi ocenić.
 

Załączniki

  • 12348331_10207559318400969_1957700835_n.jpg
    12348331_10207559318400969_1957700835_n.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 31
  • 12348343_10207563074654873_2113289037_n.jpg
    12348343_10207563074654873_2113289037_n.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 29
  • 12355264_10207563030173761_997933382_n.jpg
    12355264_10207563030173761_997933382_n.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 35
Kasiol ale Felek już duży! Wysoki chyba jest :) teraz to trzeba już naprawdę oczy dookoła głowy mieć. Choć zapewne upadków nie da się w 100% uniknąć :)
Co do wymiotów to skoro zdrowy to może faktycznie z przejedzenia. Choć wtedy może byłoby to częściej? Najlepiej niech pediatra oceni i poszuka przyczyny :)

Co do Julki to chyba faktycznie zęby. Wszystko pakuje do buzi, paluszki przedr wszystkim ale nie żeby ssać a właśnie smyra się po dziąsłach i wywija językiem. Myślę, że to może być to że ją swędzi. Dziąsła ma też lekko rozpulchnione ale szału nie ma. Za to jak dostanie to rączki gryzak to jest w siódmym niebie :D piszczy, cieszy się i jakby się dało to by chyba cały do buzi wpakowała ;)
 
Kasiol a zrbys wiedziala ze szaleje.. uwielbiam ja przebierac :)

Chlopcow tez mozna fajnie ubrac ale jakos dziewczynki inaczej ;) opaseczki i te sprawy hahaha ;)

Natka u nas skok i zeby chyba tez..widze dwie kreski na dolnych dziaslach .. tylko jeszcze dluga droga pewnie.. chociaz chlopcom wychodzily w tym wieku zeby wiec pewnie Ali tez ;)

Kasiol a nie ma to zwiazku z tym ze zaczal jesc mm ? Te wymioty ?
 
natus to powodzenia-u nas cierpiał miesiąc aż wyszły -dwa razy miał gorączkę 37,80
akuku tez tak przez chwile myślałam, ale nic w necie nie znalazłam na ten temat co więcej niby Bebilon Pepti podają przy wymiatach
 
reklama
Akuku no Ty już wprawiona mamuśka jesteś to możesz mieć pewność że to zęby :) u mnie to tylko takie przypuszczenia po objawach u małej i po tym, że te dziąsła lekko rozpulchnione są ;)

Kasiol u nas na razie gorączki nie ma i nie było. No i oby się mimo wszystko nie pojawiła :)
a Wy już u pediatry byliście z tymi wymiotami?
 
Do góry