reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Oj patu$ka znamy ten ból;-) ale za to juz niedługo clo i staranka :-) u mnie 5dc więc gonisz mnie koleżanko ;-) tak sobie patrzyłam że testowac będę 8 marca oby ten Dzień Kobiet był wyjatkowy!


Ja wczoraj siedząc z mężem wzięłam kalendarz do reki i zaczęłam liczyć na 8 marca wypadła by mi kolejna @. Mowie do niego najpiękniejszy prezent to były by 2 kreski:) Maz mi odpowiedział ze ze szczęścia cala kwiaciarnie kwiatów by mi przyniósł:) Tak mi się milo zrobiło:) A co do samej @ to ja przez pierwsze dwa dni mogłabym z łózka nie wstawać taka rozbita jestem. A Wy dziewczyny jak sobie radzicie?
 
reklama
Mi kolejna @ (oby nie przyszła, plis...) wypadnie podobnie bo na 7 marca.
Też niestety tak mam że leże plackiem prez pierwsze dwa dni. Ale cóż Ketonal i jakoś trzeba sobie radzić... Najgorzej jest latem, upał, gorączka i wredota @
 
Oj tak! Jak jest upal to staram sie przez te dwa trzy dni nawet z domu nie wychodzic:) Odstawilam tampony ze wzgledu na powracajace infekcje a same wiecie jak to jest z podpaskami w lato...ciagle uczucia wilgoci...bleeee


Ja tez mam nadzieje na brak miesiaczki... To hanQQa owulke powinnysmy miec w podobnym czasie?:)No ja nie wiem jak bedzie ze mna po tym CLO juz w tym tyg nie zdaze na monitoring bo w piatek wypadl by mi 6 dc a ja 6 jeszcze dosc mocno plamie wiec wole nie szokowac mojego gin:p pojde za tydzien akurat 12 dc to wtedy bedzie wiadomo jak CLO dziala:) Oby urosly...:-)
 
Napewno urosną nie ma mocnych! Znam wiele babeczek które po CLO zaciążyły. Fakt niektóre po 1 serii, inne po 2-3 ale to są jedne ze skuteczniejszych wspomagaczy:-) bądż dobrej mysli. Ja tez myśle o monitoringu ale tuż przed owulacją czyli 19 lutego, co mi tam przejdę sie polukam co tam sie dzieje:-)
 
Chcialabym zeby to sie udalo po 1 serii:) Oj bardzo bym chciala:) No ja raz w tygodniu chodze na monitoring..niby ja tam nic ciekawego nie widze bo nie ma tam nic procz tych malutkich kropek (pecherzykow) ale teraz mam nadzieje ze beda tu wielkie KROPY:):-)
 
Będą, oj będą WIELKIE KROPY :-) oczywiście pamietaj za tydzień zraportowac wizyte u lekarza
 
Napewno zaraportuje:-)

Ciesze sie ze tu trafilam chociaz nie czuje sie sama z tym problem. Duzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec,poradzic i spedzic czas chociaz w wirtualnym swiecie:)
 
Dziewczyny co tu tak spokojnie????????? Czyżby staranka na okragło? Może planami na Walentynki się podzielicie?
 
Walentynki:-D dla mnie to tylko komercyjne święto które napędza zysk sklepom restauracjom i innym. My z mężem nie obchodzimy bo miłość okazujemy sobie codziennie...Prezenty? to nie wszystko bynajmniej takie moje zdanie. Wiec ten dzień będzie takim jak zawsze:-)
 
reklama
Oj tam, oj tam:-) nie mowię zaraz o prezentach, wykwintnych restauracjach itd. tylko o milym romantycznym wieczorku tylko we dwoje. Jakiś dobry filmik, własnoręcznie przyrzadzone jedzonko... Cóz ja w 100% wykorzystuję Walentynki gdyz Moj męzus nie ma ani kszty romantyzmu w sobie, ciagle słysze "... a po co to, mi sie nie chce, daj spokój " a na hasło WALENTYNKI nie marudzi :-)
 
Do góry