reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Popieram patu$kę i ja miałam problemy z grzybicą. Nie używam już tamponów i nie wraca to :wściekła/y:
Ja sobie dzisiaj zatestowałam i oczywiście nic :-) szkoda ale to dopiero 9 dpo
 
reklama
Jaki tu spokój...
na na na na ...
Nic sie nie dzieje ....
na na na na ...

Troszeczke za wcześnie na testowanie Sailor_Moon, ale sama tak mam że najchetniej po tygodniu od owu robilabym testy i to codziennie :-)
 
Wiecie co dziewczyny wlasnie wrocilam od dentysty...Czuje sie jak w niebie... Jak mnie w poludnie dorwal bol zeba (psujaca sie gorna 5) to myslalam ze rozwale wszystko ryczalam i krzyczalam z bolu. Pani stomatolog kazala mi natychmiast przyjechac z tym bole i teraz po wizycie czuje sie jak nowo narodzona... leczenie kanalowe oczywiscie ale coz...wazne ze juz nie boli...Chyba po przeczytaniu watku o leczeniiu zebow przed ciaza moj organizm dal mi bolesnie do zrozumienia ze i na mnie czas...
 
Ja dzi spierwszy dzien @ za 5 dni ruszam z CLO:) Oby pecherzyki urosly i za nie cale dwa tygodnie męcze lubego:)
 
No to zaczynamy tydzień :-)
Witam wszystkie Panie:-)
Jak tam nastroje po weekendzie?

Sailor_Moon wypatruj, wypatruj tych dwóch kreseczek :-)
 
U mnie nie ciekawie...@ przyszła i jestem obdarta z sil...ale za to obdarzona niewyobrażalnym bólem...Ketonal i jazda:-D
 
reklama
Oj patu$ka znamy ten ból;-) ale za to juz niedługo clo i staranka :-) u mnie 5dc więc gonisz mnie koleżanko ;-) tak sobie patrzyłam że testowac będę 8 marca oby ten Dzień Kobiet był wyjatkowy!
 
Do góry