reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Oby tak było Kochana!
Ja po wczorajszym to już chyba przestałam się nastawiać..
Bo tak to nie miałam wątpliwości.. uda się i już... skoro wcześniej się udało dwa razy..
Ale jak ona mi sie wieku przyczepiła to lotki odpadły...
 
reklama
Witam Dziewczyny w Tłusty Czwartek :) To jak bijemy rekordy pączusiowe ???

Kari79 nie przejmuj się tym co powiedziała jedna lekarka, oni też są ludzmi może miała gorszy dzień i odreagowala na Tobie. Spokojnie zobaczysz Twój wiek w niczym nie przeszkadza. Proszę mi tu nie gadać jak babcia 60-letnia. :happy2:
 
Dla mnie od dawna było wszytko dziwne,z mężem jeszcze za czasów "kawalerki" kochaliśmy sie czasem bez i jakoś nie wpadliśmy jak kilka naszych znajomych...a potem jak po którymś usg lekarz mi powiedział ze nie mam pęcherzyków dominujących załamałam się,pierwsze co pomyślałam to ze od dawna ja mam z ty problem. Ale teraz w sobotę maż będzie miał badanie nasienia,i widzę jak to przezywa. Obawia się ze może być coś nie tak. A jak ja próbuje go pocieszyć to sam widzi ze mi tez nie jest lekko.Współczuje sobie i innym staraczkom bo wiem jak to jest. Ale myślę ze w najbliższym czasie będę mogła wam się pochwalić,a wy mi i będziemy spotykać się częściej w innym wątku :-)
 
Teraz i kobiety 43 letnie jeszcze rodzą dzieci więc my to młódki jeszcze :-D

Mój m tez przeżywał badanie nasienia ale zrobił je bez najmniejszego protestu. Za to znam przypadki gdzie facet nie chce zrobić tego badania i już ehhh:tak:
 
Ostatnia edycja:
Kurcze a ja się zastanawiam czy swojego Trolka tez wysłać na badanie nasienia. Po poronieniu mówiono nam iz nie ma co sie nakręcać i jest to jak narazie niepotrzebne, ale ja mam watpliwości. Może tak bym go też wyslała...

Z kolei patu$ka spokojnie brak proawidłowej owulacji to problem 3 na 5 kobiet starających się. Na szczęście jest to temat do ogarniecia, są tabletki, wspomagacze clo, a w ostateczności laparoskopi jajników. Zatem Moja Droga napewno sobie z tym poradziecie.
 
Hej:)
Podczytuje wątki o staraczkach juz prawie...9 miesięcy.Do głowy mi by w życiu nie przyszło, ze starania o drugie dziecko mogą tyle potrwać...jestem mamą 3 letniej Kalinki i od czerwca 2012 staramy się o rodzeństwo dla małej. Staram sie nie panikować, wyluzować ale szczerze mi to nie wychodzi-moze jak się troche w końcu wygadam to zmienie podejście...dziś 1 dzień n iechcianej @, 1 dzień nowego cyklu-mam nadzieje, że szcześliwego:)
 
Hejka Kasiol, witamy w gronie staraczek :-) a pewnie co tam wygadaj nam sie kobietko może bedzie Ci choć troszeczke lepiej. Ja w sumie również dziś mam 1dc, myslałam że wczoraj byl 1 dzień ale dopiero teraz mi sie to wszystko rozkrecilo. Zatem mamy w podobnym czasie owu oraz wspólnie tesciory będziemy wykonywać. Mi to wystarczy juz mam motywację:-) Zatem jesteś mamą ślicznej Kalinki jak widac w profilu, ja dopiero zaczynam swa droge ku macierzyństwie
 
hanQQa razem zawsze raźniej :) Niestety z perspektywy czasu wiem, że błędem było mówienie małej że będzie miała braciszka luba siostrzyczke-bo biedulka nie może się doczekać niedalej jak wczoraj mówiła, że mu powie że bardzo go kocha ... przez te pare miesięcy przerobiłam juz różne opcje nastawiania sie na kolejny miesiąc, od liczenia, sprawdzania-prawie odkreślania dni, do prób zajęcia się pracą i skupieniu na czymś innym.Może w tym miesiącu spróbuje testów owulacyjnych?? Używacie???Sama nie wiem...
 
Oj doczeka się ta Twoja Królewna rodzeństwa, doczeka napewno! Ja w sumie uzywan testów owu, kupuję na Allegro i działam. Tylko że często pokazują owu jakieś 5-6 dni i nigdy nie wiem kiedy faktycznie pęka pęrzerzyk. Zatem walczymy uparcie co 2 dni :)
 
reklama
Do góry