• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
ja dzisiaj zrobiłam badanie tsh, ft3 ,ft4 , morfologie ,potas, magnez, żelazo, wyniki o 13, ale pewnie będę mogła odebrać później. Mały wiru sówkę załapał i czekam aż mąż wróci. Jakie jeszcze badania mogę zrobić, żeby iść z kompletem do gina ? muszę znaleźć jakiegoś innego bo ten mój 'najlepszy w mieście' od razu bez jakichkolwiek badań udrożnianie jajowodów ;/
 
ja dzisiaj zrobiłam badanie tsh, ft3 ,ft4 , morfologie ,potas, magnez, żelazo, wyniki o 13, ale pewnie będę mogła odebrać później. Mały wiru sówkę załapał i czekam aż mąż wróci. Jakie jeszcze badania mogę zrobić, żeby iść z kompletem do gina ? muszę znaleźć jakiegoś innego bo ten mój 'najlepszy w mieście' od razu bez jakichkolwiek badań udrożnianie jajowodów ;/
A to zle jak chce sprawdzic droznosc? Ja bym sie tam cieszyla jakby mi sprawdzili na nfz bez chodzenia i proszenia.
 
reklama
ja dzisiaj zrobiłam badanie tsh, ft3 ,ft4 , morfologie ,potas, magnez, żelazo, wyniki o 13, ale pewnie będę mogła odebrać później. Mały wiru sówkę załapał i czekam aż mąż wróci. Jakie jeszcze badania mogę zrobić, żeby iść z kompletem do gina ? muszę znaleźć jakiegoś innego bo ten mój 'najlepszy w mieście' od razu bez jakichkolwiek badań udrożnianie jajowodów ;/
Zasadniczo drożność robi się jako ostatnie badanie bo jest najbardziej nieprzyjemne ale jeśli lekarz ci je proponuje to zrób bez wahania. Często po tym badaniu kobiety szybko zachodzą w ciążę. Oczywiście nie wszystkie bo ja nie ale ja jestem z chińskiej wyprzedaży więc nie podlegam żadnym normom haha :D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry