reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Hej ja się czuje dobrze ogólnie :) Mezowi nie powiedzialam i w sumie slabe sa weekendy bo to taka napieta sytuacja. On sie stara itd a ja go w sumie "olewam " co jest trudne...
mam tylko pewien problem bo zaczęłam znowu plamic lekko ale to podobno tak może być w terminie okresu nie? Mam takie lekkie skurczowe bóle brzucha i nie wiem czy mam się tym przejąć czy poprostu obserwować?

No i mam zamiar wybrać się na spacerek dzisiaj z synkiem chociaż tak ponuro ale ile można w domu siedzieć ;/ a tobie jak mija weekend?
 
No plamienie mozliwe, oby nie zywa krew.
Mezowi predzej, czy pozniej bedzie trzeba powiedziec, bo w koncu zacznie byc widac :-S ale narazie jest czas ;-)
Ja z malym tez codziennie wychodze bez wzgledu na pogode, a teraz niestety ma byc coraz zimniej :-(

A gdzie reszta dziewczyn???
 
Hej odebrałam wynik 17 a normy są takie
3 tydz : 5,8-7.2
4 tydz 9.5 - 750 itd
Jakoś nisko chyba co?
Poza tym mam dalej plamienia teraz w sumie już z krwią. Delikatnie ale coś chyba nie tak jest. Może to przez ten stres? Ewentualnie powtorka, juz mam dosc. Moja pani doktor wczesniejsza olala sprawe , mowila ze czasem tak jest i tyle.
Umówiłam się na 17 do innego lekarza. Zobaczę co powie.
Nawet nie bardzo mam z kim o tym pogadać..
 
Ostatnia edycja:
Klaudyna i jak się czujesz?
Ja w niedzielę byłam w komisji na wyborach! Myślałam, ze ducha wyzionę! Wróciłam o 4 rano! Do tego w sob na uczelni cały dzień... Mama mi pilnowała Oliwii. I od soboty narzekała że się źle czuję. A ja myślałam, że specjalnie tak mówi, żeby się nie zajmować małą. Ale nikt inny nie mógł się nia zająć. I wczoraj się okazało, że wylądowała w szpitalu z migotaniem przedsionków! Podali jej lekarstwa uspokoiło się i wypuścili ją do domu.... Na razie się dobrze czuję.
 
reklama
Do góry