reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Hej :) Co tam słychać?
Luxi jak po szczepieniu? Którą szczepionke wybralas?

U nas dobre wieści w sprawie działki. Wysłaliśmy list i wczoraj gościu oddzwonil, ze działka jest na sprzedaż :D Już nawet jest przekształcona na budowlaną, więc pewnie niedługo ją kupimy :) Jejuu cieszę się ogromnie, że może w końcu nam wyjdzie :)

Miałam w tygodniu sen, że jestem w ciąży, a @madziolina_p była fotografem i robiła sesję noworodkową ;)

Mam też okazję na spotkanie się z koleżanką ze studiów, bo jakoś przypadkiem będzie w okolicy tylko nie wiem co z synkiem wtedy, czy go zabiorę ze sobą (przecież to taki cycoch..) czy może namówię ją na odwiedziny u mnie.

Nie wiem czy pisałam ale u nas wyszło uczulenie na banany :/ Teraz nie wiem czy od glutenu nie pojawiają nam się krostki. Bo mam też wrażenie, że ma uczulenie na laktozę. Czas znowu do pediatry się wybrać.
Ale wszystko chaotycznie napisałam ;) A wszystko przez to, że z tel i nie widziałam tekstu w całości :(
gratuluje dzialki, w koncu uwolnisz sie od tesciow :) super!!!
szczepionke wybralam 6w1 za 200 zl plus w moim przypadku juz obowiazkowe pneumo...
fajnie, ze masz okazje sie spotkac z kumpela, rozerwiesz sie troche :)
kiedy chcesz isc na kontrole do pediatry?
 
reklama
Hej :)
No uwolnię się :) Tylko gościu od działki skłamał i okazało się, że ona nie jest budowlana, więc jeszcze czeka nas przekształcanie z rolnej, a i cena porażająca jak na rolną, więc będziemy się targować. Szwagierka z mężem nie mogą przeboleć, że będziemy się budować xD Już męża wypytywali o to czy na płycie będziemy stawiać, a jaki projekt.. no masakra, a my jeszcze działki nie kupiliśmy :D Myślę, że przyszły tydzień będzie decydujący :)

Teoś będzie miał koleżankę, okazało się, że Ci którzy "sprzątneli" nam mieszkanie w sąsiedztwie zostali rodzicami dziewczynki :) I to mnie cieszy, bo tu tylko 4 domy, w tym ten teściów i żadnego małego dziecka. Już myślałam, że z kolonii go będę musiała na wioskę do kogoś wozić, żeby się pobawił ;) Jeszcze tylko kwestia zapoznania się z nimi, ale to już myślę, że na spacerze z wózkami się spotkamy xD

Luxi i synek dostał 6w1 i pneumokoki na jednej wizycie? Do pediatry wybieram się w poniedziałek :)

Madziolina Ty wiesz, że podobno sny się odbiera na odwrót i okaże się, że to ja będę sesję robiła Twojemu bobaskowi ;)

Kurczę wiecie co, chyba małego coś boli.. w nocy prawie wcale nie śpię, bo co 10-15 min. pobudki, dziś już trochę lepiej, ale i tak z 6 pobudek zaliczył, a zasnął późno, bo przed 24:00.
Od 10:00 ma teraz drzemkę i śpi już prawie 3 godziny z jedną przerwą na jedzenie i dwoma przerwami na płacz, ale polulałam i śpi dalej, ciekawe kiedy się obudzi.
A Wasze dzidzie jak śpią? :)
 
Hej :)
No uwolnię się :) Tylko gościu od działki skłamał i okazało się, że ona nie jest budowlana, więc jeszcze czeka nas przekształcanie z rolnej, a i cena porażająca jak na rolną, więc będziemy się targować. Szwagierka z mężem nie mogą przeboleć, że będziemy się budować xD Już męża wypytywali o to czy na płycie będziemy stawiać, a jaki projekt.. no masakra, a my jeszcze działki nie kupiliśmy :D Myślę, że przyszły tydzień będzie decydujący :)

Teoś będzie miał koleżankę, okazało się, że Ci którzy "sprzątneli" nam mieszkanie w sąsiedztwie zostali rodzicami dziewczynki :) I to mnie cieszy, bo tu tylko 4 domy, w tym ten teściów i żadnego małego dziecka. Już myślałam, że z kolonii go będę musiała na wioskę do kogoś wozić, żeby się pobawił ;) Jeszcze tylko kwestia zapoznania się z nimi, ale to już myślę, że na spacerze z wózkami się spotkamy xD

Luxi i synek dostał 6w1 i pneumokoki na jednej wizycie? Do pediatry wybieram się w poniedziałek :)

Madziolina Ty wiesz, że podobno sny się odbiera na odwrót i okaże się, że to ja będę sesję robiła Twojemu bobaskowi ;)

Kurczę wiecie co, chyba małego coś boli.. w nocy prawie wcale nie śpię, bo co 10-15 min. pobudki, dziś już trochę lepiej, ale i tak z 6 pobudek zaliczył, a zasnął późno, bo przed 24:00.
Od 10:00 ma teraz drzemkę i śpi już prawie 3 godziny z jedną przerwą na jedzenie i dwoma przerwami na płacz, ale polulałam i śpi dalej, ciekawe kiedy się obudzi.
A Wasze dzidzie jak śpią? :)
moj spi roznie, najlepiej spi na spacerach, jak usnie to mozna chodzic 24 godziny na dobe :D choc nie spi juz jak na pczatku,gdzie sprawdzalam czy oddycha :) fajnie, ze uda sie przeksztalcic dzialke, oby szybko Wam budowa poszla :) a szwagierke chyba zazdrosc bierze, co?
 
Mój też dobrze śpi na spacerach. Pilnuję tylko żeby przed spacerowaniem mu się odbiło, bo jak nie, to wtedy budzi się z wrzaskiem ;)

No łapie ją zazdrość, aż sama się jej dziwię, bo ma piękny 200 metrowy dom..
 
Mój też dobrze śpi na spacerach. Pilnuję tylko żeby przed spacerowaniem mu się odbiło, bo jak nie, to wtedy budzi się z wrzaskiem ;)

No łapie ją zazdrość, aż sama się jej dziwię, bo ma piękny 200 metrowy dom..
widocznie nie lubi jak komus tez sie powodzi :( a moja szwagierka stwierdzila wczoraj, ze chyba ma depresje
 
Czesc kochane moje. Przepraszam ze sie nic nie odzywam ale ten rok nie zaczal sie dla mnie laskawie, bylam na skraju zalamania nerwowego, ale to nie ma nic wspolnego ze staraniami ale z inna przezyta trauma. Juz powoli wszystko sie klaruje, idzie wiosna, musi byc dobrze ;) Na razie przez zaistniala sytuacje nie moge sobie pozwolic na dziecko wiec wstrzymujemy starania do odwolania. Aczlolwiek i tak i tak mielismy miec przerwe conajmniej do czerwca. Powiem Wam ze bylo mi strasznie ciezko ale zaistnial jeden maly plusik tej sytuacji - kompletnie przestalam myslec o dziecku :) Juz nawet w polowie mi tak nie zalezy jak kiedys :) Musialam przejsc przez ten trudny okres zeby sie otrzasnac w koncu z tej pogoni za ciaza. Zaluje ze zmarnowalam 2 lata mlodosci, ostatnie 2 lata z dwojka z przodu na zamartwianie sie na noc na na co nie mam wplywu. Teraz mam pelne 30 lat i zamierzam cieszyc sie zyciem, tym ze jestem wolna, ze moge wychodzic na imprezy nawet w ciagu tygodnia jesli mam ochote, moge spac do 10, moge jesc co chce na obiad a jak mi sie nie chce to kupie sobie bule w McDonalds :) Wczesniej mialam pragnienie dziecka i nie obchodzilo mnie ze dzieciate kolezanki zazdroszcza mi wolnosci. A teraz je rozumiem i doceniam te wolnosc, bo ona juz nie wroci jak urodze :) To tez fajny czas :) Szkoda ze musiala stac sie taka tragedia zebym sie tak otrzasnela :( Sciskam Was mocno i zagladam tutaj :) :*

--------------------------------
starania od: styczeń 2015
niepłodność idiopatyczna
 
reklama
Kochana a co sie stalo? Sciskam mozno skarbie! Ale pamieta nie ma tego zlego...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziulka cos bardzo przykrego, ale nie jestem w stanie na razie o tym mowic. Mysle ze jak przyjdzie czas to Wam sie wyzale... W kazdym razie nikt nie umarl ;) Wiem ze nie ma tego zlego i tak sobie to tlumacze, dlatego na razie ciesze sie czasem przed staraniowym/ciazowym i czerpie z niego plusy :) Dzieki za wsparcie :*

--------------------------------
starania od: styczeń 2015
niepłodność idiopatyczna
 
Do góry