reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Hej dziewczynki. Dużo rozmawiamy. Miałam okazję rozmawiać z ta dziewczyna. Nigdy się nie spotykali , nic między nimi nie było. I ona mówi i on ze to było takie kolezenskie. Ze nigdy nie chcieli nic rozwalić. Maz mówi ze spodobało mi się to ze ktoś inny nim się zainteresował. Miał wtedy sporo problemów, myślałam że nie chce o tym gadać. Nie wiem co myśleć o tym. Gadamy bardzo dużo. Mówi ze zależało mu na niej jako na koleżance i nic więcej. Ze to była trochę taka zabawa. Nie wiem ci robić. Ze go rozumiala.
Mowi ze mnie kocha ze nie chce tracic rodziny.
Poza tym ta dzieeczyna naslala na mnie policje ze ja nekam gdzie rozmawialam z nia tylko raz! Moj maz byl wsciekly. Zadzwonil do niej i powidzzial ze jest wariatka ze nie ma prawa krzywdzic rodziny. Poza tym dzien przed tym przy mnie zadzwonil do niej zeby wyjascic cala sytuacje.
Poza tym boje się ze mogę być w ciazy;/ nie wiem dziewczyny..
 
Ostatnia edycja:
Klaudyna - trudna sytuacja, ale najważniejsze, że rozmawiacie. Uważam, że nie ma co się obrażać, unosić honorem, trzeba sprawę przegadać, oczyścić atmosferę i spróbować od początku, na nowych zasadach. Co do ciąży, no chyba nie jest to najlepszy moment na nią, ale może życie napisze swój scenariusz. Może tak miało być, nic na to nie poradzisz. Dzieci są darem, przychodzą nie wiadomo skąd, na chwilę - jesteś mądrą osobą, więc wiem że nawet w pojedynkę sprostasz macierzyństwu, ale wierzę, że sama nie będziesz. Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko się ułoży zgodnie z tym czego pragniesz.
Kiedy spodziewasz się @?
 
Mamy juz jednego synka. OK 15 listopada. Nie chxe być w ciąży jak nie wiem co poprostu. I to mnie przeraża w tej sytuacji.
 
Bądź dobrej myśli. Ja się na ty nie znam, ale popytaj dziewczyn, wiem, że test z krwi można zrobić chyba wcześniej niż taki z moczu. Ja w każdym razie trzymam kciuki, aby ułożyło Ci się tak jak chcesz.:tak:
 
Cześć Dziewczynki.
Klaudynka - Musisz popytać dziewczyn. Ja tego nigdy nie robiłam, tylko gdzieś to wyczytałam, na jakimś forum. Będzie dobrze, ja w każdym razie trzymam kciuki za Ciebie.
 
Madziolina - Postanowiłam rozpocząć starania od tego cyklu. Biorę kwas foliowy od dwóch tygodni, nie palę, nie piję, staram się zdrowo odżywiać, nie ma na co czekać. Powiedz mi tylko, czy jest szansa na zajście w ciążę dzień po owulacji? Niestety wtedy dopiero zawita do domu mój M.
 
Klaudyna, ja go troche rozumiem, ludzie maja potrzebe czuc sie atrakcyjnym jeszcze dla kogos, tylajo ona jaka wariatka!
Mama jiz tak jest szansa, poza tym nie wiesz na 100% ze w tym danym dniu masz owulacje wiec dzialajcie!
 
reklama
Do góry