reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen ale z eBay idzie do nas z 2 tygodnie paczka [emoji33]

wff2krhmvaem9yip.png

NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170][emoji777]
BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
A to nie wiedzialam :)

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
My już po szkole :)
Książki są, trzeba tylko okładki dokupić no i trampki. Cieszy mnie to, że są dwie pierwsze klasy, bo nie będzie problemów z różnego rodzaju wyjazdami. Rok temu było 8 klas pierwszych ;)

I my już po ... 2 kl. pierwsze i u Nas :) Michał jest w grupie 20-orga :) Zatem jestem zadowolona :)
 
Tak sobie mysle ze chyba nie bede tych testow owu kupowac. Odpuszczam. Co ma byc to bedzie. Tyle kobiet nie sprawdza ani owu ani sluzu ani temp a zachodzi. A mnie juz to wkurza. Miec az taką obsesje. Bedzie drugie fajnie. Nie bedzie. Tez fajnie.
 
Tęczowa , przykro mi , ale sie nie poddajemy ! [emoji8]

Artemida a moze zatestuj owu , obejrzymy [emoji4]

A my z P przytulanki zaliczylismy hehe [emoji23] 4dc , @ sie niby rano skończyła , a tu po przytulankach znow troszkę leci ehhhh ! Wrrr [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png

NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170][emoji777]
BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
U mnie testy owu zawsze będa wychodzić na granicy pozytywnych bo mam takie stężenie hormonów u siebie. Taki defekt przy pco. Jeśli już jakieś leki przepisze to może wtedy coś wyjdzie ale wątpię. Chyba jednak będę liczyć na cud

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewi każdy robi jak uważa , ale ty się juz długo starasz i nic. Wiec moze w cos zainwestowac i sprawdzic czy chociaż do owu występuje i chociaż wiedzieć kiedy jak masz te cykle nieregularne...

Artemida no też racja szkoda...

Dzol strasznie długooo te wyniki badań u Ciebie robią [emoji54]

wff2krhmvaem9yip.png

NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170][emoji777]
BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Jestemn w takim szoku ze sie chamsko zachowalam i ssie nie przywitalam :D takze czesc Wam[emoji14]

Nadrabiam Was zobaczymy jak mi to wyjdzie[emoji14]bo od wczoraj piore i prasuje takze 5 pralek za mna i jeszcze 4 zostaly[emoji14]
Dzisiaj pierwszy dzien w przedszkolu ale polowy dzieci nie przyjeli bo nie mialy badan na owsiki i nikt nas nie powwiadomil ze trzeba robic no coz taborety ... :D ale jutro zrobie i w ponieedziielk juz do przedszkola :)

Nie pytam co u Was bo jak nadrobie to bede wiedziec buziaki :**

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badanie jednorazowe dla papierka jest bez sensu :) Ale co placówka to wymogi :)
U Nas była i owsica ...nawet po dostarczonych badaniach i wszy ..a przed świerzbem młody mój uchronił się przeziębieniem bo chorował :)
 
reklama
Dziewczyny a ja siedze z mala na placu zabaw a o 16 mialam wziasc CLO , nic sie nie stanie jak wezme później co ?
Kuzde zapomnialam ....

Ja to nie rozumiem skąd wszy w tym wieku są [emoji52]

wff2krhmvaem9yip.png

NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170][emoji777]
BUM 05.09 - monitoring
DZOL 05.09 - monitoring
EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Do góry