reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum a Twój piesio nie reaguje? Bo do mnie jak ktoś podchodzi to moja sie jeży i czeka. Czasem zęby pokaże. I tak czeka sobie [emoji23] czasem jest to irytujące jak ktoś znajomy z toba chce pogadać. Ale jak jakis pijak przechodzi to sie modle czy ja utrzymam. Jakbym była w ciazy to nie wiem czy dam radę z nia wychodzić.
Najgorsze jest to, ze moj jej ciagle powtarza, ze nie wolno jak szczeka na kogos. A ja mowię do niej dobry pies [emoji23] moj chłop nie rozumie, ze to moja jedyna obrona jak mnie ktoś zaczepi. Jego raczej nikt zgwałcić by nie chciał [emoji38][emoji38] i mówi, ze normalny pies sie tak nie zachowuje. A ja uważam ze jest Ok i broni swojej przestrzeni i mnie. Bo po kij grzyb ktoś ma podchodzić do nas na odległość dwóch kroków jeśli ja sobie tego nie życzę.


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
reklama
A gaz swoją droga to i tak dobry pomysł [emoji106] tez chyba sobie sprawie, czasem sie wraca samej i dobrze cos mieć [emoji486][emoji380][emoji1]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj :) Już jest ciemniejsza i teraz wierze, że się udało. AAAAAAAA jestem przeszczęśliwa. Dziekuje Wam wszystkim za gratulacje :) :*. 33 dc mam, 2 dni po planowanej @. Termin mi wypada na 29.09. :-D:):):):):):):):)

CAM00371.jpg
 

Załączniki

  • CAM00371.jpg
    CAM00371.jpg
    417,5 KB · Wyświetleń: 551
Wondrful super krecha!!![emoji7][emoji7] sciskam![emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] życzę Ci aby z ciazą było wszystko dobrze[emoji7][emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja miałam wczoraj o 23.00 awanturę domową. Zasnełam po 1.00 tak się zdenerwowałam.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też do dupy.. rano jak robiłam siusiu to troszkę różowego było na papierze, wczoraj zero objawów, dzisiaj przed chwilą wróciły mdłości ocipieje do jutra . bo do tych konowałów ze szpitala nie pojadę, wyć mi się chce.

Wonderful = gratuluję kochana
 
U mnie też do dupy.. rano jak robiłam siusiu to troszkę różowego było na papierze, wczoraj zero objawów, dzisiaj przed chwilą wróciły mdłości ocipieje do jutra . bo do tych konowałów ze szpitala nie pojadę, wyć mi się chce.

Wonderful = gratuluję kochana
Tylko spokój nas uratuje kochana!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja z kawą w ręce się witam

Moje dzieciaki kaszlą i leci im z nosa , czyżby chciały mieć dlugggie ferie .

Spać nie możecie , a ja jak małe dziecko poszłam spać o 22:00

Bum- ja nie pierdziele co za akcja , jakiś zboczeniec uważaj na siebie ....

Co do gazu , ja nosze od 16 tego roku życia , nawet ostatnio jaj wchodziłam do sądu to panowie na bramce się śmiali , oczywiscie musiałam im oddać na czas pobytu w sądzie

Wonderful- piękna różowa kreska , nudnej ciąży !!!

Majka- kurde , Ty się tak nie denerwuj nie wskazane dla Ciebie

Nessi- rany nie myśl tak negatywnie , może umów się wcześniej do lekarza , bo osiwiejesz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry