reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej ...

agnesis no ona szczeka i się wyrywala , ale ona to taka pipa a ten fcet wcale na to nie reagował.
No zamowilam 2szt. Teraz moj P cały tydzień na drugą zmianę po 1 w domu będzie to nigdy nic nie wiadomo... A strachu sie najadlam bo w listopadzie u nas gwałciciel grasował....

Wonder no nudnej ciąży kochana !


[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
reklama
Ciężarówki powiedzcie mi czy po owulacji jeszcze sie sexiłyście? [emoji38] ale tak dalej od owu np. 7-10 dpo? Bo zastanawiam sie ile prawdy jest w tym ze sex po owu moze przeszkodzić w zagnieżdżeniu.


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
Ja z kawą w ręce się witam

Moje dzieciaki kaszlą i leci im z nosa , czyżby chciały mieć dlugggie ferie .

Spać nie możecie , a ja jak małe dziecko poszłam spać o 22:00

Bum- ja nie pierdziele co za akcja , jakiś zboczeniec uważaj na siebie ....

Co do gazu , ja nosze od 16 tego roku życia , nawet ostatnio jaj wchodziłam do sądu to panowie na bramce się śmiali , oczywiscie musiałam im oddać na czas pobytu w sądzie

Wonderful- piękna różowa kreska , nudnej ciąży !!!

Majka- kurde , Ty się tak nie denerwuj nie wskazane dla Ciebie

Nessi- rany nie myśl tak negatywnie , może umów się wcześniej do lekarza , bo osiwiejesz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No mówię Ci tak się zdenerwowałam że zasnąć nie mogłam, dzidzia zaczęła kopać i tak się wierciłyśmy 2 godziny. Dzisiaj już jest luz ale rygor będzie. Ja jestem cierpliwa do czasu.

Agnesis jak się ma zagnieździć to się zagnieździ. W pierwszą ciążę zaszłam bo słabo zabezpieczaliśmy się tuż po okresie i tuż przed a seksiliśmy się jak króliki cały mc. To były czasy :D w drugą tak samo. Wpadka kontrolowana :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obiad mam już naszykowany , o 11:30 muszę robić bo P dziś tez do pracy idzie ...
Wiec będę południem odpoczywać hehe [emoji38]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Obiad mam już naszykowany , o 11:30 muszę robić bo P dziś tez do pracy idzie ...
Wiec będę południem odpoczywać hehe [emoji38]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
Jak u mojej babci obiad na 12.00 :D

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka no zawsze robię o 14/15 , no ale jak P ma na 13:00 o 12:30 wychodzi to mi się cały tydzień pierdoli... Choć często gęsto my z Leną sobie i tak południem robimy , a że dziś niedziela to zjemy razem [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
...życie cudem jest...
 
Majka u mojej babci tez tak [emoji23] ja ledwo śniadanie zjem, a u nich już obiad [emoji6]
A dzis byłam w kościele [emoji106] na 8:30 [emoji33] bo wlasnie była msza za moja druga babcie, zmarła dwa lata temu w dzien babci i moje imieniny [emoji20] pamietam, ze po drodze do pracy kupiłam jej kwiaty i po pracy miałam jechać do szpitala. A w trakcie pracy kuzynka zadzwoniła, ze to już koniec. I najgorsza jest taka myśl, ze sie czegoś nie skończyło, ze sie nie zdążył człowiek pożegnać. Zmarła w pustej sali [emoji53]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
reklama
Do góry