reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Nuria mam metlik szczerze powiem,nic się nie dzieje więc nie ma sensu testować... dziś 25 dc więc poczekam do soboty może...

Tynkus jak skończę to się pochwalę oczywiście [emoji6]



••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Wonde bank po swojemu na funta przelicza, teraz podrozal skubany. Zawsze gdy zamawialam cos to mi przychodzilo.
Zamawialam glownie jakies bransoletki, zegarki, bluzki zwykle i takie pierdoly. Teraz pare rzeczy dla dziecka zamowilam dla kolezanki i sama czekam na przesylke[emoji3]
Kolezanka z roku zamawia dla dzieci i jest zadowolona.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja też lubię z ali zamawiać , ale mnie strasznie drażni to , że trzeba czekać po 3 tygodnie przeważnie , a to już nie dla mnie :D
 
Bum no fakt trzeba czekać, ale za to przesylka darmowa[emoji3][emoji106]
Ze mnie sie zawsze listonosz smieje ze codziennie z paczka przyjezdza i mowi ze jakis nielegalny biznes prowadze pewnie[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria a jakbym coś sobie wybrała to byś mi zamówiła? Oczywiście doliczy sobie za fatygę:-) poczekam tylko jak mi przyślą dodatek ok. 15 marca i wtedy złożę zamowionko jakieś małe, oki?

Anulka czekam na twoje dzieła :-)

Agnesis ja uwielbiam jeść i niestety bardzo to po mnie widać. Jak tylko przestanę się pilnować to od razu waga skacze do góry:-/

Mum jak ja byłam dokładnie w 8 tc u gina to maluszek odpowiadał 7t2d. Teraz już równo z terminem z OM rośnie:-)

Bum to na kiedy termin z wielkości maluszka ci wychodzi?
 
reklama
Nuria a jakbym coś sobie wybrała to byś mi zamówiła? Oczywiście doliczy sobie za fatygę:-) poczekam tylko jak mi przyślą dodatek ok. 15 marca i wtedy złożę zamowionko jakieś małe, oki?

Anulka czekam na twoje dzieła :-)

Agnesis ja uwielbiam jeść i niestety bardzo to po mnie widać. Jak tylko przestanę się pilnować to od razu waga skacze do góry:-/

Mum jak ja byłam dokładnie w 8 tc u gina to maluszek odpowiadał 7t2d. Teraz już równo z terminem z OM rośnie:-)

Bum to na kiedy termin z wielkości maluszka ci wychodzi?
13 październik - z OM 2 październik sporo różnicy ... nie wiem jak to się mogło stać , że aż taka rozbieżność jest ... :/
 
Do góry