reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moj za godzine bedzie z testem, ale zrobie dopiero rano. I tak zapewne nie bedzie nic[emoji23]
Agnesis dobrze ze tylko tak sie skonczylo[emoji46]
Piekne macie brzuszki[emoji7]

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
reklama
Carmen mazowieckie i to sam środek praktycznie:-)

Agnesis całe szczęście że nic poważnego, się nie stało.
Muszę kupić ten szampon i go wypróbować bo mam zamiar go do szpitala wziąć.

Nuria będą dwie:-) ja trzymam kciuki. Też się będziesz brzuchem chwalić zaraz. Ciekawe tylko jak on w tą piękną sukienkę ci wejdzie w sierpniu:-)
 
Okres powoli się rozkręca[emoji52]
Jestem pewna.
Takze nici z robienia testu.

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
do jakiego lecisz ? :p
Lece do stolicy a bede w kujawsko pomorskim

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
No powiem Wam ze sie przeraziłam początkowo, bo zobaczyłam pół kuchni w płomieniach [emoji23] ale szybko samo gasło, bo to tylko opary. Tylko ścierkę musiałam gasić intensywnie. Jak już wszysyko zgasło to rece mi sie trzęsły, a moj od razu z pokoju krzyczy co tak śmierdzi jakby ktoś świnie opalał [emoji23] a to tylko moje klaki [emoji12]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nuria myśle, ze jak jutro sikniesz to bedzie kreska [emoji1]
Carmen na serduszko za szybko, ale ja tez widzę dwa pecherzyki. W tym większym jest pęcherzyk zoltkowy, a ten mniejszy za daleko jest żeby cos dojrzeć. Sie okaże na kolejnym usg ile masz bąbelków [emoji16][emoji8]
A ja taka głupia byłam ze prawie pożar w domu wywołałam. Chciałam uzupełnić gaz w zapalniczce, a na palniku cos sie gotowało. I jak opary gazu z zapalniczki mi buchly to zajarala sie ścierka, opary, przyjaraly mi sie włosy na rece, trochę na głowie i lewa brew. Dobrze ze zlew obok to szybko wszystko ugasiłam, ale boje sie włosy rozpuścić [emoji23] jprdl ze człowiek moze być taki głupi [emoji23]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
O matko [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] w razie co henne se zrobisz

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Nuria jak sie rozkręca? Plamienie jest? Bo jak nie, to tu nie ściemniaj tylko sikaj dzis i jutro [emoji1]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Do góry