reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Anula ja tak samo.
Podpasek tylko na poczatku uzywalam, jak tylko dostalam pierwszego okresu. A pozniej juz tylko tampony.
Nie wyobrazam sobie np 35 stopniowego upalu i podpaski miedzy nogami, albo zabawy na weselu z podpaska[emoji23]Podziawiam dziewczyny które lubia podpaski[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Anula ja tak samo.
Podpasek tylko na poczatku uzywalam, jak tylko dostalam pierwszego okresu. A pozniej juz tylko tampony.
Nie wyobrazam sobie np 35 stopniowego upalu i podpaski miedzy nogami, albo zabawy na weselu z podpaska[emoji23]Podziawiam dziewczyny które lubia podpaski[emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja to najgorzej jak czuje ze leci ... nie daje rady [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Dzol ladnie tsh zbilas[emoji5] teraz moja kolej. A jakie mialas i ile Ci zajelo zbicie?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Na poczatku lutego mialam 2,7, zalecenie -50.
W polowie marca 1,4 , zalecenie 100 ale bralam 75.
No i dzis 0,39. Gin dopiero 08.05 i nie wiem jak brac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A ja mam jak Arte i tylko podpaska:-) jak używałam tamponów to miałam wrażenie, że mi zaraz wypadnie.

Bum kawę pije raz dziennie rozpuszczalną, codziennie robię 4 rundki po schodach z drugiego piętra i powrót, seks mam prawie codziennie od 3 tygodni, sprzątam ciągle, nawet ostatnio wszystkie podłogi na kolanach umyłam...chodzę sporo...Tylko tej herbaty z liści malin nie próbowałam i wiesiołka ale na to już za późno bo trzeba z miesiąc przed terminem zacząć....już chyba zaczynam myśleć o olejku rycynowym...najwyżej biegunki stulecia dostanę...

I tak sobie sutki zmasakrowałam, że aż mi popękały i bolą strasznie:-/
 
A ja mam jak Arte i tylko podpaska:-) jak używałam tamponów to miałam wrażenie, że mi zaraz wypadnie.

Bum kawę pije raz dziennie rozpuszczalną, codziennie robię 4 rundki po schodach z drugiego piętra i powrót, seks mam prawie codziennie od 3 tygodni, sprzątam ciągle, nawet ostatnio wszystkie podłogi na kolanach umyłam...chodzę sporo...Tylko tej herbaty z liści malin nie próbowałam i wiesiołka ale na to już za późno bo trzeba z miesiąc przed terminem zacząć....już chyba zaczynam myśleć o olejku rycynowym...najwyżej biegunki stulecia dostanę...

I tak sobie sutki zmasakrowałam, że aż mi popękały i bolą strasznie:-/
A mały zechce wyjść i tak wtedy kiedy jemu będzie pasować [emoji16]. Tynkus proponuje skorzystać z ostatnich chwil dla siebie póki możesz bo potem każda chwilę będziesz poświęcać niusiowi i tak się nastaw[emoji6]. Wtedy niunius zrobi na złość i wyjdzie , coś o tym wiem

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
A ja mam jak Arte i tylko podpaska:-) jak używałam tamponów to miałam wrażenie, że mi zaraz wypadnie.

Bum kawę pije raz dziennie rozpuszczalną, codziennie robię 4 rundki po schodach z drugiego piętra i powrót, seks mam prawie codziennie od 3 tygodni, sprzątam ciągle, nawet ostatnio wszystkie podłogi na kolanach umyłam...chodzę sporo...Tylko tej herbaty z liści malin nie próbowałam i wiesiołka ale na to już za późno bo trzeba z miesiąc przed terminem zacząć....już chyba zaczynam myśleć o olejku rycynowym...najwyżej biegunki stulecia dostanę...

I tak sobie sutki zmasakrowałam, że aż mi popękały i bolą strasznie:-/
Takie cuda robilam z młodym w ciąży i nic ! Zlapalo mnie w najmniej spodziewanym momecie [emoji6] pozostaje czekać bo w końcu wyjść musi [emoji23] wiem że to nie takie proste ale trzeba się uzbroic w cierpliwość [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry