reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
@Nuria juz mam jedna kolezanke do walizki ale trudno zrezygnuje jeszzcze z kilku ciuszkow i lecisz z nami[emoji5]

@Dorcia postaram sie [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Agnesis, siurnij moze cos sie wyklulo :)
Nuria no czuje sie zje...banie ale co mam zrobic. Mam nadzieje ze niebawem przejdzie bo nie umiem sie juz z niczego cieszyc.
Funia milego wylotu a reszte dupek pozdrawiam [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Przykro mi :(
Mojego D babcia zmarła 13 stycznia (w urodziny mojego D taty), 13 lutego prababcia mojego D - strasznie to przeżywał [emoji20]
Dziękował mi ze do prababci na ostatni dzień babci go wyciagnelam bo nie umiał myśleć po śmierci najbliższej babci [emoji45]
Ściskam Cię mocno :*

My dostaliśmy zaproszenie we wtorek na wesele w sobotę (to był listopad ) naszego kolegi, ale powiedział wprost ze rodzina mu odmówiła i byliśmy na liście rezerwowych. Poszliśmy i było najlepsze wesele na jakim byłam. Na dodatek nie powiedzieli, ze od razu robią chrzciny, a my kupiliśmy mega wielkiego misia na wesele, wiec dostała malutka na chrzciny w sumie. Misiek okazał się hitem, nikt z gości nie wpadł na to, a my nawet nie wiedzieliśmy o chrzcinach

A w komunii to nie jest najważniejszy kościół ? Czemu tak ?

Padam... obcilam i umylam psa. Kręgosłup mnie boli..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Od dwóch miesięcy nie chodzę do kościoła, jak chwilę stoję w kolejce robi mi się słabo, siedzieć też nie mogę bo mi w zebra idzie, tragedia a tam będzie długo i tłoczno.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nic. Cewnik 3 maja, 4 maja oxy. Nie ma warunków i nie ma potrzeby się spieszyć. Zapisy super. Pozostaje mi czekać na cud, że zacznie się samo ale ja dobrze wiem, że za ch....ja się to nie wydarzy. Nie mam słów, żeby opisać co czuje. Tylko płakać mi się chce a jeszcze zaraz przyjadą teściowie, na których nie mam ochoty patrzeć w ogóle ku....a.
 
U mnie nic. Cewnik 3 maja, 4 maja oxy. Nie ma warunków i nie ma potrzeby się spieszyć. Zapisy super. Pozostaje mi czekać na cud, że zacznie się samo ale ja dobrze wiem, że za ch....ja się to nie wydarzy. Nie mam słów, żeby opisać co czuje. Tylko płakać mi się chce a jeszcze zaraz przyjadą teściowie, na których nie mam ochoty patrzeć w ogóle ku....a.
Tynka,bidulo
Musisz byc silna
A teściów zawsze możesz sp£awić i wymyslec,ze zle sie czujesz.
Jeszcze tylko troszke i będziesz tulic maleństwo !!!!! [emoji7]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Majka pewnie ze noe idz do Kosciola, bedzie mnóstwo ludzi, mnóstwo zapachow[emoji23] od ktorych moze się w glowie zakręcić[emoji23]
Tynka musisz dac rade Kochana. Powiedz mezowi ze nie chcesz aby Cie ktos odwiedzal

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mni dzis sasiadka wkurzyla. W koncu dzis swieci slonce, wieje fajny wiaterek. Zrobilam pranie, upralam 2 komplety pościeli, mysle fajnie mi je wiatrek przewieje. Powiesilam z tylu podworka. I sąsiadka mi nagadala ze nie szanuje swietej niedzieli ze pranie wywiesilam[emoji47][emoji47][emoji47] nosz kurde. Nerwa mi ruszyla tylko

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry