Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Niunia Ty za wcześnie testa zrobiłaś ...skoro masz termin na 8-ego dopieroDziewczyny rece mi opadaja do tego sluzu jest go tyle ze plywam jakbym miala infekcje to by mnie pieklo lub swedzialo a tu nic takiego nie mam moze mam druga owulke sama juz nie wiem
Owulke mialam po clo w 10dc a nie w 15 tak jak mam zwykle u mnie faza lutealna ma 12-14 dni a ja juz mam ja 16Niunia Ty za wcześnie testa zrobiłaś ...skoro masz termin na 8-ego dopiero![]()
No ale pisałaś:Wiec okres powinnam dostac 31maja 1czerwca a sluz mam od niedzieli. Z dnia na dzien mam go coraz wiecej
Anula tak mi przykro
Ja poczekam do 8 czerwca wtedy planowo powinna sie pojawic
Ale piękny piesełPatrzcie co mi sie przybłąkało. A ja nie mogę jej przygarnąć [emoji24][emoji24][emoji24]
![]()
![]()
____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Śliczny,Patrzcie co mi sie przybłąkało. A ja nie mogę jej przygarnąć [emoji24][emoji24][emoji24]
![]()
![]()
____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.