reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja byłam dzisiaj u ginka i mega sie rozczarowałam.. Chciałam żeby zlecił mi badanie te co do IUI trzeba bo już mi wygasły i powiedział że budżet na wizytę z NFZ jest 70 zł i mógł dac jakieś tam trzy tylko, dostałam skierowanie do immunologa no i tyle. Już nie chciała gadać o usg piersi bo pewnie budżetu by nie starczyło.. I myślałam że mi zrobi monitoring cykli na naturalnym żeby poszło z NFZ a nie zaś trzy wizyty po 150 zł, ale tez już się nie odzywałam. Generalnie to trochę mnie zlał i stwierdził że skoro on swoje metody wyczerpał to została mi klinika.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam dzisiaj u ginka i mega sie rozczarowałam.. Chciałam żeby zlecił mi badanie te co do IUI trzeba bo już mi wygasły i powiedział że budżet na wizytę z NFZ jest 70 zł i mógł dac jakieś tam trzy tylko, dostałam skierowanie do immunologa no i tyle. Już nie chciała gadać o usg piersi bo pewnie budżetu by nie starczyło.. I myślałam że mi zrobi monitoring cykli na naturalnym żeby poszło z NFZ a nie zaś trzy wizyty po 150 zł, ale tez już się nie odzywałam. Generalnie to trochę mnie zlał i stwierdził że skoro on swoje metody wyczerpał to została mi klinika.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde to kiepsko. Może faktycznie warto zmienić lekarza. Albo rozważyć klinikę. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde to kiepsko. Może faktycznie warto zmienić lekarza. Albo rozważyć klinikę. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz chodzę to kliniki tylko chciałam żeby mi badania jakieś na NFZ przepisał żeby tyle nie placic a on 70 zł budżet. A zawsze go miałam za super lekarza. Ja już weteranka. 5 lat starań.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz chodzę to kliniki tylko chciałam żeby mi badania jakieś na NFZ przepisał żeby tyle nie placic a on 70 zł budżet. A zawsze go miałam za super lekarza. Ja już weteranka. 5 lat starań.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Aha kurde to lipa troszkę. Chyba byś musiala na nfz iść żeby Ci dali skierowanie na nfz. Tak to chyba prywatnie wszystko dają.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha kurde to lipa troszkę. Chyba byś musiala na nfz iść żeby Ci dali skierowanie na nfz. Tak to chyba prywatnie wszystko dają.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale byłam na NFZ dzisiaj i dał mi skierowanie do immunologa owszem, Ale badania za 400 zł to mówi że tylko po 70 zł może zlecic

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale byłam na NFZ dzisiaj i dał mi skierowanie do immunologa owszem, Ale badania za 400 zł to mówi że tylko po 70 zł może zlecic

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
O masakra. No ale skoro masz coś z immunologia to powinnaś mieć refundowane

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O masakra. No ale skoro masz coś z immunologia to powinnaś mieć refundowane

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
No zobaczymy. Wszystkie wyniki w porządku to pogrzebie w immunologi. Na kwiecień mam wizytę. Ale najbliższa Przychodnia na NFZ 50 km odemnie. Ale już trudno, pojadę i tam.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny
Jestem nowa przygarniecie ?
Trudny czas za nami i długa droga , poronienia ale walczymy dalej...
Pozwólcie nie chce wracać do tego co było ... właśnie zaczynamy od nowa i fajnie byłoby czasami z kims pogadać o obawach i radościach :) wiedzy też mam troche nabytej to w czym moge to pomogę
 
Do góry