reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Oczywiście szanuje poglądy, nie wiem jaki masz dokładnie powód. Bo jak ja myślałam o invitro to blokowała mnie myśl, że zamroże zarodeczki i nie uda mi się po nie wrócić, ale zawsze można zamrozić tylko same komórki jajowe i je zapłodnić pojedynczo i nie bezpośrednio plemnikiem tylko komórka zapładnia sie sama. Szanse dużo wieksze niz IUI, a jeżeli chodzi Ci o mrożenie zarodkow lub bezposrednie zapłodnienie pozaustrojowe to jednak nie kłoci sie tak z poglądami. Chyba, że ogolnie jestescie przeciwni takiej ingerencji.
właśnie chodzi nam o to żeby nie mrozić zarodków bo tak naprawdę to jest już człowiek. My nie za bardzo jestesmy w temacie in vitro i nie wiedzieliśmy że jajeczka mozna mrozić.
 
reklama
właśnie chodzi nam o to żeby nie mrozić zarodków bo tak naprawdę to jest już człowiek. My nie za bardzo jestesmy w temacie in vitro i nie wiedzieliśmy że jajeczka mozna mrozić.
Można, można. Dokładnie oocyty to sie nazywa. Warto sie wgłebić w temat bo nie taki diabeł straszny jak go maluja czasami. Ale życze zebyscie nie musili sie tym zajmowac tylko by sie udało naturalnie [emoji8]
 
Można, można. Dokładnie oocyty to sie nazywa. Warto sie wgłebić w temat bo nie taki diabeł straszny jak go maluja czasami. Ale życze zebyscie nie musili sie tym zajmowac tylko by sie udało naturalnie [emoji8]
Dziękujemy. Faktycznie jak po laparoskopii nie będzie ciąży to poczytamy o invitro. Narazie odsuwaliśmy ten temat
 
Boże dziewczyny tak czytam to wszystko i nie mogę zrozumieć czemu to jest takie niesprawiedliwe. Ludzie ktorzy chcą bardzo dziecka by o nie dbali i kochali nie mogą go mieć ,a taka patologia gdzie jest ciągle przemoc i alkohol mają po 8...
 
Boże dziewczyny tak czytam to wszystko i nie mogę zrozumieć czemu to jest takie niesprawiedliwe. Ludzie ktorzy chcą bardzo dziecka by o nie dbali i kochali nie mogą go mieć ,a taka patologia gdzie jest ciągle przemoc i alkohol mają po 8...
Tak i teraz patola będzie miała wiecej dzieci bo 500+ jest :-pA tak na poważnie to też się zastanawiam czemu tak jest.My tu wszystkie pilnujemy owulacji, badania, udrażnianie, zabiegi, jednym słowem ciągłe poświęcenie a niektórzy rachu ciachu dla przyjemności i efektem ubocznym są dzieci
 
Tak i teraz patola będzie miała wiecej dzieci bo 500+ jest :-pA tak na poważnie to też się zastanawiam czemu tak jest.My tu wszystkie pilnujemy owulacji, badania, udrażnianie, zabiegi, jednym słowem ciągłe poświęcenie a niektórzy rachu ciachu dla przyjemności i efektem ubocznym są dzieci
Zazartuje, ze to wlasnie przez owe "pilnowanie" ;). Patologia jest wiecznie wyluzowana ;).
 
Ale cisza. Najpierw zryw, a teraz znowu nic... Piszcie co tam i która coś podejrzewa albo testuje:-) :)
Ja będę dziś testować ;) test owulacyjny wykonam bo dziś 12 dc a chce wiedzieć kiedy owulka będzie by tym razem ocenić kiedy potem @ przyjdzie (albo i nie), a nie się denerwować, że 4 czy 5 dni się spóźnia... No i w tym tygodniu staranka pełną parą hehe ;)
 
reklama
A ja czekam na @. Planowo ma być w sobotę. I jesetem pewna że przyjdzie. Przytulanki były ale nic z tego bo ovu po niedrożnej stronie była
 
Do góry