reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

A u mnie wczoraj test owu negatywny a dziś prawie pozytywny bo taki lekki cień widać.
 

Załączniki

  • IMG_20180718_175841.jpg
    IMG_20180718_175841.jpg
    962,4 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Jolancik test owulacyjny jest pozytywny jak kreska testowa jest taka bądź mocniejsza niż kontrolna. Ale skoro już Ci się pojawia tzn. Że poziom Lh rośnie i niedługo owulacja więc nie ma na co czekać
 
Zgadza się. Wiem żeby nie pić i robić o stałej porze. Dlatego pisałam, że "prawie pozytywny". Zostały mi 3 testy z allegro oby wystarczyły. Zazwyczaj owulacje mam między 13 a 16 dc a dziś wypada mi 14 dc, więc pewnie jeszcze troszkę. @BetiPS i @reqiem macie rację i dzięki za uwagę :)
 
Tak, tak na teście ta druga kreska musi być mocna, trzeba tylko pamiętać żeby armia żołnierzyków też nie była za długo przetrzymywana bo słabnie. Najlepiej kilka dni przed owu się też poprzytulać.
 
Zgadza się. Wiem żeby nie pić i robić o stałej porze. Dlatego pisałam, że "prawie pozytywny". Zostały mi 3 testy z allegro oby wystarczyły. Zazwyczaj owulacje mam między 13 a 16 dc a dziś wypada mi 14 dc, więc pewnie jeszcze troszkę. @BetiPS i @reqiem macie rację i dzięki za uwagę :)
A sorki, nie doczytałam tego "prawie" a wiesz ze masz po droznej stronie? Bo juz nie pamietam czy mowilas [emoji16]
 
reklama
Do góry