reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Karola Piękna piłeczka !!!!!!!
Anula, Ty tu gdzieś śmignęłaś w postach ?:D Cześć mordeczko,co tam?:)

Nie porównuje się wyników z dwóch różnych labów :)
Hey :)
A ja żyję,baluje i się luzuje :)
p.s widzialam reklamę w tv nowego Karmi-odrazu pomyslalam o Tobie[emoji1]



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Hey :)
A ja żyję,baluje i się luzuje :)
p.s widzialam reklamę w tv nowego Karmi-odrazu pomyslalam o Tobie[emoji1]



Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Już nawet piłam !!!! Ale jestem jakaś już mało czuła na inne smaki i smakuje mi tak samo :D:D
Luzujesz się ?:) No,to zupełnie tak jak ja :) Dzisiaj zdradzam karmi na rzecz cydru jabłkowego i właśnie robimy się na skwarki na tarasie :) Tylko gotować się nie chce, bo gorąco :)
 
Dobry wieczór kochane moje , juz mi za Wami teskno hihi [emoji8]

My wrocilismy dopiero , byliśmy na koncercie disco polo MIG nawet się zalapalismy haha [emoji16]
A teraz piwko w pokoju [emoji4]

Nati piękna beta ! [emoji4]
Niech kropus rosnie w sile a ty z nim ! [emoji6]

Anula no hej dziubolku [emoji169]

Rene będzie wszysto ok , pojdziesz do gin on będzie wiedział czy przepisać dupka czy nie [emoji4]

Karola jaki piękny ciążowy brzuszek [emoji8][emoji171] niech Szymus rośnie !

A reszta ciazowych brzuszkow to gdzie ! To ze jestem na wypoczynku nie znaczy , ze nie pilnuje haha [emoji23]

Julia jak sie czujecie ? [emoji8]

Nessi ty cipko kiedy @ masz dostać ? W tabelce na czerwono hahaha a najlepsze to , ze i tak ci teraz tego nie poprawie [emoji13]
Pijoku ty nasz , ino się tym karmi nie ozer [emoji14][emoji8]

Szybko tu czas leci , za szybko [emoji24] oj a tak bym chciala z kropkiem wrócić [emoji57][emoji41]

Kochane kiedy jakieś wizyty !?
Kalendarzyk nam maleje [emoji6]

EVEEE 02.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
KRUCZYCA 02.08 - wizyta u ginekologa [emoji171]
KAROLA 03.08 - podglądamy bejbika [emoji169]
NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 
Bum my ostatnio byliśmy na koncercie w marcu, choć inny zupełnie rodzaj muzyki, to po koncercie byliśmy bardzo w nastroju i dwa tygodnie później zobaczyłam dwie kreski :)
 
Bum ... lubię kiedy tak do mnie mówisz <3 :D:D:D heh - działasz wtedy na wszystkie moje trzeźwe zmysły :D:D
Jak wrócisz z wojaży wakacyjnych to Ci podam termin @ .... jak dostanę :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nessi tym maczkiem tam... jak dostaniesz? A nie dostałaś jeszcze tej lipcowej? :cool2:
Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj :p
 
Do góry