Nikusia82
Fanka BB :)
Balbinka
...no szok... Ale kurcze skoro doprowadził do takiej sytuacji w przypadku Twojego męża to ja nie wiem czy to dobry pomysł aby mu zwracać prawko 
No najważniejsze, że jemu nic się nie stało i przestań się telepać no już
Mama nic się nie martw....ja tam wszystko rozumiem
jak miałam dość to sama wiesz, że na rok się zaszyłam także czekamy nie ma cudów. Podniesiesz się i pamiętaj, że zaraz nowy cykl i działacie ze wspomagaczami....urodzisz zobaczysz i ja i Ty i Balbinka i reszta i aż roić się będzie od zdjęć 
BUZIOL
...no szok... Ale kurcze skoro doprowadził do takiej sytuacji w przypadku Twojego męża to ja nie wiem czy to dobry pomysł aby mu zwracać prawko 
No najważniejsze, że jemu nic się nie stało i przestań się telepać no już

Mama nic się nie martw....ja tam wszystko rozumiem
jak miałam dość to sama wiesz, że na rok się zaszyłam także czekamy nie ma cudów. Podniesiesz się i pamiętaj, że zaraz nowy cykl i działacie ze wspomagaczami....urodzisz zobaczysz i ja i Ty i Balbinka i reszta i aż roić się będzie od zdjęć 
BUZIOL

więc tak w sumie narażona jesteś nie ?

