• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

wróciłam, antybiotyk dostałam bo cytologia nie wyszła czysto, ogolnie wszystko dobrze, dzidzius rosnie, mam sie na prenatalne umowic za jakies 3 tygodnie... dostalam w koncu karte ciąży :P u sliczne zdjecie z usg :D
 
reklama
Błonka- fajnie ,że wszystko ok. Bardzo sie ciesze :) Czekamy na fotki dzidziolka :)

U mnie cykl zbliża sie ku końcowi. Co prawda tempka skoczyła i jakiś mleczny śluz mnie mega zalewa ale testy neg. Chyba kolejny cykl na straty.

Pozdrawiam was wszystkie.
 
Błonia - cudowne wiadomości :tak:Dawaj zdjęcie dzidziolka.
Emalia - 18 cykl mówisz.... Cóż nam się udało w 42 cyklu...także chyba nadziei nie należy tracić :tak:
Poza tym ja robiłam test w 12 d fl i wyszedł negatywny... A TYDZIEŃ PÓŹNIEJ już wiadomo dzidź :-)więc u Ciebie na plusa jeszcze jest szansa i tego się trzymamy TAK? :tak:
 
Nikusia tu jest Dominik albo Marysia :D
WP_20131104_007.jpg
 

Załączniki

  • WP_20131104_007.jpg
    WP_20131104_007.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 61
Emalia - cóż długo by pisać przez te 3,5 roku czego my żeśmy nie robili, i czym żeśmy się nie wspomagali ????
Napisz o co konkretnie Ci chodzi, bo jeśli o całą historię to może lepiej na priva :tak:
Błonia- cudowności...No nie mów ? Kolejny Dominik ?Coś ukochaliśmy to imię :tak:
 
Błonka- śliczna foteczka. Dzidzia rośnie jak talalla :) Życzę Ci ,żeby było płci jaka ci się marzy :)
Nikusia- generalnie mi chodzi o to czy jesteście zdrowi i zaszliście naturalnie :) Ja mam już dwoje i badania ok i lekarze nie wiedzą o co kaman? Chyba tylko i wyłącznie o moją psyhe :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry